اخبار ویژه اخبار ویژه

۲۵ بهمن ۱۳۹۶
حسين اکرميان، عضو هيئت مديره و راهبر توسعه سيستم‎ها و کيفيت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در بيست و نهمين برنامه مهمان هفته با اشاره به ضرورت ايجاد توازن در ميان درآمد و هزينه شرکت، بر دو عامل افزايش تعاملات و ارائه خدمات بين‎المللي و ايجاد انديشه کارآفريني و درآمدزايي در ميان کارکنان تأکيد کرد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶
عضو هيات مديره و راهبر توسعه سيستم ها و کيفيت شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد کرد که اين شرکت دوره رشد و تکوين خود را طي کرده است و همچنان هم ادامه مي دهد.
۲۵ دی ۱۳۹۶
بيست و هشتمين مهمان هفته به بحثي تخصصي و جذاب در حوزه مديريت ايمني اختصاص يافت، حوزه اي که به گفته سرپرست مديريت ايمني شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران به دنبال پيدا کردن سرنخ حوادث پيش از وقوع آن و به تعبيري علاج واقعه قبل از وقوع آن است.
۲۳ دی ۱۳۹۶
بيست و هشتمين برنامه مهمان هفته با حضور محمد الهي نيا، سرپرست مديريت ايمني شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران برگزار خواهد شد.
۲۰ دی ۱۳۹۶
بيست و هفتمين برنامه مهمان هفته به شفاف سازي و ارائه گزارش درباره هواپيماي فلايت چک اختصاص پيدا کرد و در آن سخنان دست اولي درباره داستان خريد و فعاليت موفق فلايت چک توسط دو نفر از دست اندرکاران خريد و عملياتي کردن اين هواپيما بيان شد.
۲۹ آذر ۱۳۹۶
بیست و ششمین برنامه مهمان هفته با حضور علی قاسم زاده، مدیرکل فرودگاههای استان کرمان برگزار شد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶
معاون هوانوردی و امور بین‎الملل سازمان هواپیمایی کشوری در بیست و چهارمین مهمان هفته گفت: اکنون که در سازمان نقش ناظر را دارم، حساسیت فرودگاه‎ها را نسبت به زمانی که مدیر فرودگاه بودم بیشتر درک می‎کنم. وی همچنین واگذاری فلایت چک به شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران را کار بزرگ و شجاعانه‎ای دانست.

گزارش تصویری گزارش تصویری