اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۷ آذر ۱۳۹۵
برقراری یک پرواز ایمن حاصل تلاش‌ افراد با تخصص‌های مختلف در زنجیره‌ای است که اگر هر بخش این زنجیره پاره شود یا کار هر یک از آنها مختل شود، آن پرواز دیگر ایمن نیست و شاید به سر منزل مقصود نرسد. به گفته مدیرکل ارتباطات و ناوبری، نمی‌توان سهمی برای هر یک از متخصصان در این زنجیره متصور شد، اما باید دست یکایک آن‌ها را برای برقراری پروازهای ایمن، آن هم در شرایط تحریم‌ علیه ایران، بوسید. شاید این سخن، شاه بیت سخنان محمد امیرانی در چهاردهمین برنامه مهمان هفته باشد، مردی که فقط به تعالی سازمانی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران می‌اندیشد و بس.
۱۶ آذر ۱۳۹۵
چهاردهمین جلسه مهمان هفته با حضور مدیرکل ارتباطات و ناوبری برگزار شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۵
چهاردهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور محمد اميراني، مديركل ارتباطات و ناوبري شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۵
سيزدهمين برنامه مهمان هفته فرصتي را فراهم آورد تا سوالات بسياري را از مردي بپرسيم كه احاطه و حمايت او از صنعت فرودگاهي زبانزد خاص و عام است. سلامي معتقد است كه هيات مديره شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مقابل وجدان خودش و ملت رو سفید است. او در مجموع، به عملكرد گروه مديريتي شركت نمره تقريبا 20 مي‌دهد.
۲۴ آبان ۱۳۹۵
يكشنبه پرماجرا، يكشنبه صميمي، بعد از ظهر فراموش‌نشدني پاييزي، گردهمايي دوستانه و البته رسمي و يك سينه سخن. تو خوشحالي كه اكنون در ميان اين جمعي و دلخوشي‌هايت هم كم نيست؛ همين عصر پاييزي، همين يكشنبه صميمي و همين چشم‌اندازهايي كه در آينه فردا به نظاره مي‌نشيني. مطمئنم تو نيز سيزدهمين برنامه مهمان هفته را فراموش نخواهي كرد.
۱۷ آبان ۱۳۹۵
رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از نقش برجسته و تعيين‌كننده دكتر غلامرضا سلامي(مشاور وزير راه و شهرسازي در امور حسابداري، حسابرسي و اصول حاكميت شركتي) در موفقيت‌هاي به دست آمده صنعت فرودگاهي طي حدود 16 ماه اخير قدرداني كرد.
۱۶ آبان ۱۳۹۵
سیزدهمین برنامه مهمان هفته با حضور دکتر غلامرضا سلامی، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور حسابداری، حسابرسی و اصول حاکمیت شرکتی، در بعد از ظهر یکشنبه (16 آبان) برگزار شد.

گزارش تصویری گزارش تصویری