اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۵ آبان ۱۳۹۵
سيزدهمين برنامه مهمان هفته با حضور مشاور وزير راه‌وشهرسازي در امور حسابداري، حسابرسي و اصول حاكميت شركتي برگزار خواهد شد تا نخستين مسئول از پيكره وزارت راه و شهرسازي در اين برنامه چالشي شركت كند.
۳ آبان ۱۳۹۵
کنترل ترافیک فضای کشور، موضوعی بسیار مهم و تخصصی است که مهندسی و انجام آن بر عهده متخصصان زیرمجموعه معاونت عملیات هوانوردی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران صورت می گیرد. این موضوع، بخش نسبتا زیادی از دوازدهمین برنامه مهمان هفته را به خودش اختصاص داد.
۲ آبان ۱۳۹۵
یکی از اقدامات عوامل تولید برنامه مهمان هفته، تهیه کلیپی از سوالات همکاران یا افراد مرتبط با حرفه "مهمان هفته" است و سوالات یا درخواست‌های آنان را به طور مستقیم با مهمان برنامه در میان می‌گذارد. معاون عملیات هوانوردی نیز در دوازدهمین برنامه این پرسش‌ها و درخواست‌های همکارانش پاسخ داد.
۱ آبان ۱۳۹۵
یکی از ویژگی‌های برنامه مهمان هفته این است که فضایی را فراهم می‌آورد تا مهمان برنامه هم به گونه‌يي دیگر با همکاران ستادی و فرودگاهی سخن بگوید و هم حرف‌هایی را بزند که شاید کمتر از او شنیده شده باشد؛ همان موضوعی که درباره معاون عملیات فرودگاهی رخ داد و خاطرات و سخنانی بسیار شنیدنی بر زبان وی جاری شد.
۲۸ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمین برنامۀ "مهمان هفته" فرصتی را پدید آورد تا با یکی از خوش صحبت ترین مردان صنعت هوانوردی همکلام شویم، مردی که صراحت بیان را حتی یک لحظه هم فراموش نمی‌کند؛ به شکلی که گویی راهی جز این نمی‌داند. دوازدهمین مردی که روی صندلی برنامه مهمان هفته بود، سعید اکبری نام داشت؛ معاونت عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها.
۲۶ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمین برنامۀ مهمان هفته با حضور سعید اکبری، معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد.
۱۹ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور معاون عمليات هوانوردي شركت فرودگاه‌‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.

گزارش تصویری گزارش تصویری