اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۷ مهر ۱۳۹۵
هنگامی که از محمد بنی‌نجاریان خواسته شد تا بر روی صندلی مهمان هفته بنشیند و به گفتمان با کارشناسان خبری روابط‌عمومی بپردازد، بر لطافات جلسه و حس نوستالژیک میزبانی از یک مرد باتجربه و پیشینه فراوان در صنعت هوانوردی و به‌ویژه فرودگاهی به نحو چشمگیری افزود شد و طعمی به یادماندنی از این گفتمان دلچسب در ذائقه‌ها ماندگار شد، طعمی شبیه نوشیدن یک فنجان چای در یک عصر دلپذیر پاییزی همراه با جمعی دوست داشتنی.
۱۴ مهر ۱۳۹۵
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، با حضور در یازدهمین برنامه مهمان هفته، قدردانی و تجلیل از رئیس اسبق سازمان هواپیمایی را تکریم خوبی ها دانست.
۱۲ مهر ۱۳۹۵
یازدهمین برنامۀ مهمان هفته با دعوت از محمد بنی نجاریان رئیس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری و با حضور رحمت‎الله مه آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی و هیئت مدیره و دیگر مدیران و پرسنل شرکت برگزار شد.
۶ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور محمد بني نجاريان، رييس سابق سازمان هواپيمايي كشوري، در سالن اجتماعات شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۲۰ شهريور ۱۳۹۵
دهمين برنامه "مهمان هفته" كه با حضور معاون توسعه مديريت و منابع شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شد، محلي بود براي رد و بدل شدن پرسش‌ها و پاسخ‌هايي كه براي پرسنل اين شركت و مديران آن از اهميت بسيار زيادي برخوردار بود.
۱۶ شهريور ۱۳۹۵
دهمين برنامه "مهمان هفته" به پرمخاطب‌ترين برنامه تبديل شد، جايي كه محمدرضا امامي، معاون توسعه مديريت و منابع شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در مقابل حجم زيادي از سوالات پرسنل شركت قرار گرفت.
۱۵ شهريور ۱۳۹۵
دهمین جلسه مهمان هفته با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از کارکنان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بعد از ظهر امروز(۱۵ شهریورماه) در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها برگزار شد.

گزارش تصویری گزارش تصویری