اخبار ویژه اخبار ویژه

۱۱ مهر ۱۳۹۷
فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور در سي و هفتمين برنامه مهمان هفته با اشاره به افزايش محسوس توفيق هاي پليس فرودگاه در سال جاري به رشد 102 درصدي کشف قاچاق مواد مخدر و افزايش 168 درصدي کشف قاچاق کالا و ارز در هفت ماه امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.
۱۰ مهر ۱۳۹۷
سي و هفتمين برنامه مهمان با حضور فرمانده پليس فرودگاه‎هاي کشور برگزار شد.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷
پس از يک پرواز بدون تاخير از فرودگاه مهرآباد تهران و طي مسير يک ساعته هوايي، هنگامي که در آستانه فرود هواپيما در فرودگاه آبادان هستي و وقتي خلبان اعلام مي کند که دماي هواي شهر مقصد 45 درجه سانتي گراد بالاي صفر است، خودت را براي مواجهه با گرماي زياد شهريور ماه آبادان و رطوبت بالاي 90 درصد آماده مي کني و البته در پوشيدن کُت ترديد نمي کني چون قرار است از تو و همراهانت توسط مسئولان فرودگاه آبادان استقبال رسمي شود، استقبالي گرمتر از هواي 45 درجه سانتي گراد بالاي صفر!
۱۹ شهريور ۱۳۹۷
سي و ششمين مهمان هفته در فرودگاه آبادان و در گفتگو با مدير اين فرودگاه برگزار شد.
۵ شهريور ۱۳۹۷
سي و پنجمين برنامه مهمان هفته به موضوع پروازهاي حج اختصاص يافت.
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در حاشيه برنامه مهمان هفته با اهداي لوحي از يداله آقائي صائم، مشاور مديرعامل و مدير روابط عمومي قدرداني کرد.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
سي و سومين مهمان هفته در آستانه روز جهاني مخابرات هواپيمايي با حضور مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي برگزار شد.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه هاي استان گلستان در آستانه 27 ارديبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومي، از مشاور مديرعامل و مدير روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران قدرداني کرد.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاههاي استان گلستان با بيان اين که پس از نصب و راه اندازي دستگاه هاي کمک ناوبري ILS،DVOR و اپروچ لايتي که در سال 96 نصب شده اند، به يکي از به روزترين فرودگاه‌ها در حوزه دستگاه‌هاي ناوبري و کمک ناوبري تبديل مي‌شود و انشاالله تا 20 سال آينده به هيچ طرح توسعه‌اي نياز نداشته باشيم چون به روزترين دستگاه‌هاي موجود دنيا در فرودگاه گرگان نصب و آماده بهره برداري است.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه هاي استان گلستان در سي و دومين برنامه مهمان هفته تاکيد کرد که فرودگاه گرگان يکي از به روز ترين فرودگاه هاي کشور در دسترسي به جديدترين دستگاه هاي کمک ناوبري است و تا 20سال ديگر نيازي به تجهيزات کمک ناوبري جديد ندارد.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاها و ناوبري هوايي ايران در سي و يکمين برنامه مهمان هفته از يکسان سازي حقوق کارکنان قراردادي و پرداخت حقوق به کارکنان قراردادي متناسب با کارکنان پيماني در صورت ابلاغ دستورالعمل تدوين شده خبر داد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سي و يکين مهمان هفته تاکيد کرد که شرکت در طرح تربيت نسل آينده مديران فرودگاهي در تراز جهاني از سطح کشوري جلوتر است.
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه مهرآباد در سي امين برنامه مهمان هفته با تأکيد بر اينکه در اين فرودگاه هرچه کار کنيد، تمامي ندارد، گفت: اگر پنج سال به من فرصت دهند، طوري کار مي‎کنم که تا پانزده بيست سال ديگر مهرآباد نياز به کاري نداشته باشد.
۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
سي امين برنامه مهمان هفته با حضور مديرکل فرودگاه مهرآباد و توضيحات وي درباره عملکرد سال 96 و برنامه‎هاي سال 97 اين فرودگاه بين المللي برگزار مي‎شود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶
حسين اکرميان، عضو هيئت مديره و راهبر توسعه سيستم‎ها و کيفيت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در بيست و نهمين برنامه مهمان هفته با اشاره به ضرورت ايجاد توازن در ميان درآمد و هزينه شرکت، بر دو عامل افزايش تعاملات و ارائه خدمات بين‎المللي و ايجاد انديشه کارآفريني و درآمدزايي در ميان کارکنان تأکيد کرد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶
عضو هيات مديره و راهبر توسعه سيستم ها و کيفيت شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد کرد که اين شرکت دوره رشد و تکوين خود را طي کرده است و همچنان هم ادامه مي دهد.
۲۵ دی ۱۳۹۶
بيست و هشتمين مهمان هفته به بحثي تخصصي و جذاب در حوزه مديريت ايمني اختصاص يافت، حوزه اي که به گفته سرپرست مديريت ايمني شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران به دنبال پيدا کردن سرنخ حوادث پيش از وقوع آن و به تعبيري علاج واقعه قبل از وقوع آن است.
۲۳ دی ۱۳۹۶
بيست و هشتمين برنامه مهمان هفته با حضور محمد الهي نيا، سرپرست مديريت ايمني شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران برگزار خواهد شد.
۲۰ دی ۱۳۹۶
بيست و هفتمين برنامه مهمان هفته به شفاف سازي و ارائه گزارش درباره هواپيماي فلايت چک اختصاص پيدا کرد و در آن سخنان دست اولي درباره داستان خريد و فعاليت موفق فلايت چک توسط دو نفر از دست اندرکاران خريد و عملياتي کردن اين هواپيما بيان شد.
۲۹ آذر ۱۳۹۶
بیست و ششمین برنامه مهمان هفته با حضور علی قاسم زاده، مدیرکل فرودگاههای استان کرمان برگزار شد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶
معاون هوانوردی و امور بین‎الملل سازمان هواپیمایی کشوری در بیست و چهارمین مهمان هفته گفت: اکنون که در سازمان نقش ناظر را دارم، حساسیت فرودگاه‎ها را نسبت به زمانی که مدیر فرودگاه بودم بیشتر درک می‎کنم. وی همچنین واگذاری فلایت چک به شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران را کار بزرگ و شجاعانه‎ای دانست.
۲۱ مرداد ۱۳۹۶
بيست و چهارمین برنامه مهمان هفته میزبان یکی دیگر از افراد تأثیرگذار در صنعت هوانوردی خواهد بود.
۴ مرداد ۱۳۹۶
بيست و سومین برنامه مهمان هفته؛ میزبان میرسعید صفی‌نيا؛ مديركل تجهيزات و تسهيلات فرودگاهی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران بود، مدیری که به گفته خود هیچ‌گاه دروغ نگفته و صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده است.
۲۸ تير ۱۳۹۶
بیست و سومین برنامه مهمان هفته با حضور میرسعید صفی‌نیا، مديركل تسهيلات و تجهيزات فرودگاهی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران برگزار خواهد شد.
۱۱ تير ۱۳۹۶
بيست و دومين برنامه "مهمان هفته" دوشنبه(12 تيرماه) با حضور مديركل سابق فرودگاه‌هاي استان هرمزگان برگزار خواهد شد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۶
بيست و يكمين برنامه مهمان هفته كه ميزبان مديركل دفتر نظارت بر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران بود، به يقين يكي از فني‌ترين برنامه‌ها بود، جايي كه مشخص شد صيانت از مطالعات مصوب طرح جامع فرودگاهي، يكي از مهمترین اولويت‌های مدیریت ارشد شرکت است و یکی از اسناد بالادستی فرودگاه‌ها در حوزه برنامه‌ریزی توسعه فرودگاه‌هاست.
۲۰ خرداد ۱۳۹۶
بيست و يكمين برنامه "مهمان هفته" صبح روز دوشنبه(22 خردادماه) با حضور مديركل دفتر نظارت بر مقررات فرودگاهی، مديريت بحران و پدافند غيرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار خواهد شد.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
بیستمين برنامه مهمان هفته، فرصتي را فراهم آورد تا موضوعات مهمي نظير حفاظت و صیانت از املاک شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مطرح شود. سرپرست اداره‌کل املاک و مستغلات شركت در اين برنامه ناگفته‌هاي زيادي را بيان كرد كه حكايت از تلاش خاموش و البته موفق او و همكارانش به همراه دفتر حقوقی شركت در زمينه مستندسازي و به‌ويژه مبارزه با پديده زمين‌خواري در عرصه فرودگاهي داشت.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
سرپرست اداره‌کل املاک و مستغلات شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در بيستمين برنامه "مهمان هفته" درباره اقدامات انجام شده در چارچوب وظايف اين اداره‌كل از جمله مبارزه با پديده زشت زمين‌خواري و همچنين تلاش براي مستندسازي اراضي فرودگاهي توضيح مي‌دهد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۶
مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران با حضور در نوزدهمین جلسه از سلسله نشست‌های «مهمان هفته» علم ستاره‌شناسي و دستيابي به اطلاعاتي مفيد درباره جهان هستي را بررسی کرد. به گفته وی، عالم بسیار وسیع است و با عمر ما زمینی‌ها، ۱۰۰ هزار سال نیاز است تا از این سو به آن سوی کهکشان راه شیری گذر کنیم. وي گفت: به نظرم اگر خداوند تنها کهکشان راه شیری را خلق می‌کرد، برای تحقیق و پژوهش کافی بود، در حالی که در عالم هستی میلیاردها کهکشان وجود دارد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۶
آشنايي با دنياي جذاب علم ستاره‌شناسي، دستيابي به اطلاعاتي مفيد درباره جهان هستي و همچين كاربرد علم نجوم در صنعت هوانوردي در صنعت هوانوردي، محور اصلي بيستمين برنامه "مهمان هفته" است.
۱۱ اسفند ۱۳۹۵
هجدهمين برنامه مهمان هفته، فرصتي بود تا از روي يك راز زيبا و مهم پرده برداشته شود، رازي به نام محبوبيت؛ همان كه بسياري از افراد عرصه‌هاي مختلف در آروزي به دست آوردن آن مي‌مانند و اندك افرادي هم در كمال سادگي و صداقت به آن مي‌رسند. مديركل تداركات شركت فرودگاه‌ها و نابري هوايي ايران در روزي كه صداي تشويق صادقانه و خالصانه همكارانش قطع نمي‌شد، از اين راز پرده برداشت.
۹ اسفند ۱۳۹۵
هجدهمین برنامه مهمان هفته با حضور صمد محمدی، مدیرکل تدارکات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد.
۷ اسفند ۱۳۹۵
هجدهمين برنامه مهمان هفته با حضور مديركل تداركات شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۵
دوشنبه(۱۱ بهمن ۱۳۹۵) نشست‌ «مهمان هفته» با رنگ و بویی متفاوت برگزار شد. مهمان این هفته، حمید حاجی‌بیگی، از جرگه آتش‌نشان‌ها با روحیه جان‌فشانی بود. وی انتخاب آتش‌نشان‌های فرودگاهی را علاوه بر استانداردهای بین‌المللی، در شاخصه‌ای ويژه به نام «ایثار» توصیف کرد.
۶ بهمن ۱۳۹۵
هفدهمين برنامه مهمان هفته با حضور مديركل ايمني و آتش‌نشاني شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود. حميد حاجي‌بيگي در حالي روي صندلي برنامه مهمان هفته مي‌نشيند كه اين روزها صنعت فرودگاهي مانند تمامي اقشار ايران اسلامي، قدرددان جانفشاني‌هاي آتش‌نشانان است.
۲۹ دی ۱۳۹۵
گفت‌وگو با مردي با دو مدال افتخار بر سينه؛ يكي مدال خدمت به مردم شريف ايران به عنوان يكي از زحمتكشان صنعت فرودگاهي و ديگري؛ مدال خدمت به زائران امام هشتم شيعيان؛ تو را به حال و هوايي دوست‌داشتني مي‌برد، مانند زماني كه هواپيما پيش از فرود در فرودگاه شهيد هاشمي‌نژاد مشهد، بر فراز مرقد خورشيد هشتم مي‌چرخد و تو نيز خودت را كبوتري سپيد مي‌پنداري كه دل در گرو ضامن آهو دارد. چه فضايي داشت شانزدهمين برنامه مهمان هفته!
۲۷ دی ۱۳۹۵
شانزدهمین برنامه مهمان هفته با حضور یکی از خادمان زائران رضوی برگزار شد. امروز دوشنبه ۲۷ دی، مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی، در مهمان هفته حاضر شد تا به پرسش‎های کارشناسان روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‌ها پاسخ دهد.
۲۵ دی ۱۳۹۵
شانزدهمين برنامه مهمان هفته با حضور مديركل فرودگاه‌هاي استان خراسان رضوي برگزار مي‌شود. محمدباقر قاسم‌زاده، دومين مدير فرودگاهي است كه روي صندلي برنامه مهمان هفته مي نشيند.
۸ دی ۱۳۹۵
در ميان سخناني كه قائم مقام سازمان هواپيمايي كشوري در پانزدهمين برنامه مهمان هفته بر زبان آورد، شايد حرف‌هايي كه وي درباره خريد هواپيماهاي جديد توسط دولت جمهوري اسلامي ايران از شركت‌هاي پيشرفته خارجي كه ماحصل توافقنامه برجام است و همچنين عملكرد شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در حدود يك و نيم سال گذشته، بيش از بقيه حرف‌هايش جلب توجه كرد، جايي كه سخن از گشايش قضايي جديد براي دسترسي به بازارهاي جهاني و انجام اقدامات بنيادين و كليدي در صنعت فرودگاهي به ميان آمد.
۷ دی ۱۳۹۵
پانزدهمین برگ از دفتر مهمان هفته با حضور قائم‌مقام سازمان هواپیمایی کشوری ورق خورد.
۴ دی ۱۳۹۵
پانزدهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور آرش خدايي، قائم مقام سازمان هواپيمايي كشوري، در شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۵
برقراری یک پرواز ایمن حاصل تلاش‌ افراد با تخصص‌های مختلف در زنجیره‌ای است که اگر هر بخش این زنجیره پاره شود یا کار هر یک از آنها مختل شود، آن پرواز دیگر ایمن نیست و شاید به سر منزل مقصود نرسد. به گفته مدیرکل ارتباطات و ناوبری، نمی‌توان سهمی برای هر یک از متخصصان در این زنجیره متصور شد، اما باید دست یکایک آن‌ها را برای برقراری پروازهای ایمن، آن هم در شرایط تحریم‌ علیه ایران، بوسید. شاید این سخن، شاه بیت سخنان محمد امیرانی در چهاردهمین برنامه مهمان هفته باشد، مردی که فقط به تعالی سازمانی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران می‌اندیشد و بس.
۱۶ آذر ۱۳۹۵
چهاردهمین جلسه مهمان هفته با حضور مدیرکل ارتباطات و ناوبری برگزار شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۵
چهاردهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور محمد اميراني، مديركل ارتباطات و ناوبري شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۵
سيزدهمين برنامه مهمان هفته فرصتي را فراهم آورد تا سوالات بسياري را از مردي بپرسيم كه احاطه و حمايت او از صنعت فرودگاهي زبانزد خاص و عام است. سلامي معتقد است كه هيات مديره شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مقابل وجدان خودش و ملت رو سفید است. او در مجموع، به عملكرد گروه مديريتي شركت نمره تقريبا 20 مي‌دهد.
۲۴ آبان ۱۳۹۵
يكشنبه پرماجرا، يكشنبه صميمي، بعد از ظهر فراموش‌نشدني پاييزي، گردهمايي دوستانه و البته رسمي و يك سينه سخن. تو خوشحالي كه اكنون در ميان اين جمعي و دلخوشي‌هايت هم كم نيست؛ همين عصر پاييزي، همين يكشنبه صميمي و همين چشم‌اندازهايي كه در آينه فردا به نظاره مي‌نشيني. مطمئنم تو نيز سيزدهمين برنامه مهمان هفته را فراموش نخواهي كرد.
۱۷ آبان ۱۳۹۵
رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از نقش برجسته و تعيين‌كننده دكتر غلامرضا سلامي(مشاور وزير راه و شهرسازي در امور حسابداري، حسابرسي و اصول حاكميت شركتي) در موفقيت‌هاي به دست آمده صنعت فرودگاهي طي حدود 16 ماه اخير قدرداني كرد.
۱۶ آبان ۱۳۹۵
سیزدهمین برنامه مهمان هفته با حضور دکتر غلامرضا سلامی، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور حسابداری، حسابرسی و اصول حاکمیت شرکتی، در بعد از ظهر یکشنبه (16 آبان) برگزار شد.
۱۵ آبان ۱۳۹۵
سيزدهمين برنامه مهمان هفته با حضور مشاور وزير راه‌وشهرسازي در امور حسابداري، حسابرسي و اصول حاكميت شركتي برگزار خواهد شد تا نخستين مسئول از پيكره وزارت راه و شهرسازي در اين برنامه چالشي شركت كند.
۳ آبان ۱۳۹۵
کنترل ترافیک فضای کشور، موضوعی بسیار مهم و تخصصی است که مهندسی و انجام آن بر عهده متخصصان زیرمجموعه معاونت عملیات هوانوردی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران صورت می گیرد. این موضوع، بخش نسبتا زیادی از دوازدهمین برنامه مهمان هفته را به خودش اختصاص داد.
۲ آبان ۱۳۹۵
یکی از اقدامات عوامل تولید برنامه مهمان هفته، تهیه کلیپی از سوالات همکاران یا افراد مرتبط با حرفه "مهمان هفته" است و سوالات یا درخواست‌های آنان را به طور مستقیم با مهمان برنامه در میان می‌گذارد. معاون عملیات هوانوردی نیز در دوازدهمین برنامه این پرسش‌ها و درخواست‌های همکارانش پاسخ داد.
۱ آبان ۱۳۹۵
یکی از ویژگی‌های برنامه مهمان هفته این است که فضایی را فراهم می‌آورد تا مهمان برنامه هم به گونه‌يي دیگر با همکاران ستادی و فرودگاهی سخن بگوید و هم حرف‌هایی را بزند که شاید کمتر از او شنیده شده باشد؛ همان موضوعی که درباره معاون عملیات فرودگاهی رخ داد و خاطرات و سخنانی بسیار شنیدنی بر زبان وی جاری شد.
۲۸ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمین برنامۀ "مهمان هفته" فرصتی را پدید آورد تا با یکی از خوش صحبت ترین مردان صنعت هوانوردی همکلام شویم، مردی که صراحت بیان را حتی یک لحظه هم فراموش نمی‌کند؛ به شکلی که گویی راهی جز این نمی‌داند. دوازدهمین مردی که روی صندلی برنامه مهمان هفته بود، سعید اکبری نام داشت؛ معاونت عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها.
۲۶ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمین برنامۀ مهمان هفته با حضور سعید اکبری، معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد.
۱۹ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور معاون عمليات هوانوردي شركت فرودگاه‌‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۱۷ مهر ۱۳۹۵
هنگامی که از محمد بنی‌نجاریان خواسته شد تا بر روی صندلی مهمان هفته بنشیند و به گفتمان با کارشناسان خبری روابط‌عمومی بپردازد، بر لطافات جلسه و حس نوستالژیک میزبانی از یک مرد باتجربه و پیشینه فراوان در صنعت هوانوردی و به‌ویژه فرودگاهی به نحو چشمگیری افزود شد و طعمی به یادماندنی از این گفتمان دلچسب در ذائقه‌ها ماندگار شد، طعمی شبیه نوشیدن یک فنجان چای در یک عصر دلپذیر پاییزی همراه با جمعی دوست داشتنی.
۱۴ مهر ۱۳۹۵
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، با حضور در یازدهمین برنامه مهمان هفته، قدردانی و تجلیل از رئیس اسبق سازمان هواپیمایی را تکریم خوبی ها دانست.
۱۲ مهر ۱۳۹۵
یازدهمین برنامۀ مهمان هفته با دعوت از محمد بنی نجاریان رئیس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری و با حضور رحمت‎الله مه آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی و هیئت مدیره و دیگر مدیران و پرسنل شرکت برگزار شد.
۶ مهر ۱۳۹۵
دوازدهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور محمد بني نجاريان، رييس سابق سازمان هواپيمايي كشوري، در سالن اجتماعات شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.
۲۰ شهريور ۱۳۹۵
دهمين برنامه "مهمان هفته" كه با حضور معاون توسعه مديريت و منابع شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شد، محلي بود براي رد و بدل شدن پرسش‌ها و پاسخ‌هايي كه براي پرسنل اين شركت و مديران آن از اهميت بسيار زيادي برخوردار بود.
۱۶ شهريور ۱۳۹۵
دهمين برنامه "مهمان هفته" به پرمخاطب‌ترين برنامه تبديل شد، جايي كه محمدرضا امامي، معاون توسعه مديريت و منابع شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در مقابل حجم زيادي از سوالات پرسنل شركت قرار گرفت.
۱۵ شهريور ۱۳۹۵
دهمین جلسه مهمان هفته با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از کارکنان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بعد از ظهر امروز(۱۵ شهریورماه) در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها برگزار شد.
۳ شهريور ۱۳۹۵
خوب مي دانستم كه روال اين بار برنامه "مهمان هفته" تا اندازه زيادي با هميشه فرق دارد، اما نمي‌دانستم با همه تلاش‌هايي كه كرده‌ام، جايگاه برگزاري برنامه را با چه حالي ترك خواهم كرد؛ حالي شبيه به نزديكترين لحظه با بارش اولين باران پاييزي! براستي، بعضي‌ از لحظات چقدر ماندني و شيرين هستند!؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۵
در جريان برگزاري هشتمين برنامه مهمان هفته، گفتمان كارشناسان خبري با علي رستمي(مديركل فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تهران) كمي حالت خودماني‌تر نسبت به ابتداي اين نشست گرفت.
۲۰ مرداد ۱۳۹۵
هشتمين قرعه برنامه "مهمان هفته" به نام علي رستمي، مديركل فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تهران خورد تا او نخستين مدير فرودگاهي باشد كه در اين برنامه شركت مي‌كند، مردي خوش صحبت، صريح و البته بسيار خوش‌رفتار با خبرنگاران. رستمي يك روز پس از روز خبرنگار به اين برنامه آمد، اما پيش از هر كلامي، روز خبرنگار را تبريك گفت.
۱۳ مرداد ۱۳۹۵
مديركل فرودگاه بين المللي مهرآباد تهران، ميهمان هشتمين برنامه "مهمان هفته" خواهد بود.
۶ مرداد ۱۳۹۵
مقوله ايمني در عرصه صنعت فرودگاهي كشورمان طي چند ماه اخبر با نقاط عطفي تاريخي روبه‌رو شده است و هنگامي كه اميرحسين رحيمي، سرپرست مديريت ايمني شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در برنامه "مهمان هفته" لب به سخن گشود، مشخص شد كه مي‌توان منتظر وقوع جهشي فوق‌العاده در مبحث ايمني فرودگاه‌ها بود؛ البته با يك پيش‌شرط!
۴ مرداد ۱۳۹۵
سرپرست مدیریت ایمنی شرکت فرودگاه‌ها هفتمین مهمان برنامه «مهمان هفته» شد. به گفته وی ایمنی در تمام دنیا و صنعت هوانوردی یکی از مهمترین و با اهمیت‌ترین موضوعات استراتژیک برای یک کشور است. باید آن را به گونه‌ای فرهنگ‌سازی کنیم تا مدیران فرودگاه‌ها بدانند در سوانح هوایی نخستین فرد پاسخگو هستند.
۲۱ تير ۱۳۹۵
سرپرست مديريت ايمني شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، مهمان هفتمين برنامه "مهمان هفته" خواهد بود.
۱۴ تير ۱۳۹۵
در جريان برگزاري ششمين برنامه از "مهمان هفته" هنگامي كه صحبت از خريد هواپيماي فلايت چك و قضاوت‌هاي به حق و ناحق درباره اين اقدام ملي قابل تحسين به ميان آمد، چهره سرپرست مرکز‌ آموزش فنون و خدمات هوایی جدي تر از هميشه شد، قدري ابروانش را به هم نزديك كرد و در قامت يك كارشناس زبده به بررسي موضوع پرداخت، آن هم بدون هيچ تعصب خاصي.
۶ تير ۱۳۹۵
ششمين برنامه "مهمان هفته" با حضور كاپيتان كاشف‌عليپور، سرپرست مركز آموزش فنون و خدمات هوايي، برگزار مي‌شود و حضور تمامي همكاران در اين برنامه آزاد است.
۵ تير ۱۳۹۵
نخستين برنامه مهمان هفته با حضور علي‌اكبر دلوريان‌زاده(مديركل آموزش و توسعه نيروي انساني شركت) يكي از پرمخاطب‌ترين برنامه‌هاي مهمان هفته بود، به ويژه از اين نظر كه در آستانه برگزاري آزمون ارزيابي كاركنان قراداد معين انجام شد. در ايستگاه پنجم برنامه مهمان هفته، در گفت‌وگو با خانم دكتر ابراهيمي، عضو هيات مديره و مديركل دفتر حقوقي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، به مقوله آينده استخدامي همكاران قراردادي صنعت فرودگاهي از منظر حقوقي پرداخته‌ايم.
۲ تير ۱۳۹۵
دکتر معصومه ابراهیمی، عضو هیات مدیره و مدیرکل دفترحقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، به عنوان پنجمین مقام مسئول در برنامه "مهمان هفته، پاسخگوی سوالات كارشناسان خبري روابط عمومي درباره موضوعات مختلف بود.
۱ تير ۱۳۹۵
دکتر معصومه ابراهیمی٬ عضو هیات مدیره و مدیرکل دفترحقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، به‌عنوان پنجمین مقام مسئول در برنامه «مهمان هفته» حضور يافت و به سوالات كارشناسان خبري روابط‌عمومي پاسخ گفت.

گزارش تصویری گزارش تصویری