خبر خبر

پایان اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶
زمان استفاده از فرصت‌های عظیم بازار ایران فراهم شده است
پیتر هاربیسون مدیر اجرایی کاپا در مراسم پایانی اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ تاکید کرد: ایران گام‌های مهمی برای سرمایه‌گذاری در فرودگاه‌ها و خرید هواپیما برداشته است که آینده خوبی را برای صنعت هوانوردی کشور رقم خواهد زد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه های کشور؛ اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ پس از دو روز بحث و تبادل نظر میان صاحبان و مدیران صنایع هواپیمایی جهان در تهران به کار خود پایان داد.

در بخش پایان این اجلاس مدیر مرکز هوانوردی آسیا و پاسفیک(کاپا) طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این اجلاس در تهران گفت: طی دو روز گفتگو در اجلاس تهران برنامه‌های خوبی برای همکاری‌های آینده شرکت‌های هواپیمایی جهان با صنعت هوانوردی ایران پی ریزی شد.

پیتر هاربیسون با اشاره به اینکه اجلاس تهران گامی برای ایجاد شرایط بهینه به‌منظور همکاری‌های بهتر در آینده است٬ اعلام کرد: به‌زودی در ایران شاهد فرودگاه‌هایی با امکانات بروز خواهیم بود که در سایه تلاش و همکاری‌های همه جانبه حاصل خواهد شد.

هاربیسون افزود: اینک زمان استفاده از فرصت‌های عظیم بازار ایران فراهم شده و شرکت‌های خارجی می‌توانند به عنوان بخشی از عوامل توسعه صنعت هوانوردی ایران برنامه‌ریزی و نقش ایفا کند.

مدیر اجرایی کاپا تاکید کرد: ایران گام‌های مهمی برای سرمایه‌گذاری در فرودگاه‌ها و خرید هواپیما برداشته است که آینده خوبی را برای صنعت هوانوردی کشور رقم خواهد زد.

بنابر اعلام ستاد خبری اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ ٬ این اجلاس که مهمترین همایش هوانوردی طی ۴۰ سال اخیر در ایران بود با حضور نمایندگانی از شرکت‌های بزرگ هواپیماسازی از جمله ایرباس٬ بمباردیر٬ امبرایر و ای تی آر و همچنین شرکت‌های بزرگ هواپیمایی و شرکت‌های های ارائه دهنده خدمات و فناوری‌های فرودگاهی طی دو روز برگزاری با تشکیل کمیته‌های تخصصی شش گانه موضوعات مهم آینده صنعت هوانوردی ایران و راه‌های همکاری های بین‌المللی با کشورمان را بررسی کرد.

اجلاس هوانوردی ایران ۲۰۱۶ با همکاری مشترک مرکز هوانوردی آسیا پاسفیک (کاپا) و شرکت فرودگاه‌های کشور و سازمان هواپیمایی کشوری در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری