خبر خبر

مهمان هفته؛ مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی
بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان مهمان هفته پورتال، طی نشستی پاسخگوی پرسش خبرنگاران روابط‌عمومی خواهد بود.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ این نشست روز دوشنبه دهم خرداد ماه از ساعت 15 در سالن اجتماعات شرکت برگزار خواهد شد.

همکاران ستادی و فرودگاهی می‌توانند پرسش‌های خود را از طریق کانال اخبار فرودگاه‌های کشور به روابط‌عمومی ارسال کنند تا از مهمان هفته پرسیده شود.

حضور همکاران در برنامه مهمان هفته آزاد است.

-------------------------------------
نظرات
رضا گرگين() :
ضمن تشکر از جناب آقاي باقري
بحث asq يا همان کيفيت خدمات فرودگاهي که بسيار مهم مي باشد. نياز به برنامه ريزي کلي در تکميل زير ساخت هاي فرودگاهي دارد.بسياري از فرودگاههاي ما حتي فرودگاههاي شاخص فاقد بعضي از خدمات فرودگاهي هستند.ما بايد اول خدمات فرودگاهي که در تعريف فرودگاههاي بين المللي آمده را ايجاد کنيم و سپس به بررسي کيفيت و يا ارتقاء آن بپردازيم.به نظر بنده برنامه نظارت بر کيفيت خدمات فرودگاهي که در کشورهاي ديگر توسط شرکت ها خاصي انجام مي شود به آن دليل است که خودمان به عملکردمان نمره کذايي ندهيم.خود ارزيابي براي پي بردن به نقاط ضعف بسيار مطلوب است .اما آنچه مهم است اينکه ما نياز به ايجاد و افزايش خدمات فرودگاهي در تمام ضمينه ها را داريم . بعنوان مثال عمده ترين مشکلات در فرودگاههاي بين المللي و پروازهاي خارجي بحث اينترنت است .ما در بسياري از فرودگاهها اينترنت وايرلس نداريم . که نياز اوليه مسافران است.انچه مهم است اينکه ما بتوانيم شاخص هاي لازم براي استفاده مسافر بخصوص در فرودگاههاي بين المللي را ايجاد بنماييم.و آنچه مهم است اينکه بسياري از فرودگاههاي ما شاخص هاي بين المللي را ندارند.ولي بين المللي هستند.

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری