خبر خبر

باقری در مهمان هفته چه گفت
بهمن باقری مدیر پروژه نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی روز دوشنبه با شرکت در نشست "مهمان هفته" پورتال روابط‌عمومی با خبرنگاران این واحد به گپ و گفت پرداخت و به سوالات آنان پاسخ داد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در این نشست یک ساعته درباره موضوعاتی چون ASQ ، اهداف آن، شیوه‌های عمل و نتایج اجرای این طرح در فرودگاه‌ها بحث و تبادل نظر شد.

باقری در تشریح مفهوم ASQ از آن با این عبارت یاد کرد؛  ASQ فرآیندی است مسافر محور که از طریق نظرسنجی از مسافران در فرودگاهها٬ کیفیت خدمات ارائه شده را بررسی و فرودگاه‌ها را برای ارتقاء این خدمات وارد رقابتی سالم می‌کند.

باقری با اشاره به اجرای طرح ASQ براساس دستورالعمل‌های اتحادیه جهانی فرودگاه‌ها (ACI) در برخی فرودگاه‌های کشور از جمله فرودگاه مهرآباد و مشهد گفت: پس از اجرای مرحله نخست این طرح، کیفیت ارائه خدمات به مسافران رشد چشمگیر و دور از انتظاری داشته  و ما در آینده تلاش می کنیم این فرودگاه‌ها را وارد رنکینگ جهانی کنیم.

مدیر نظارت بر پروژه کیفیت خدمات فرودگاهی از اجرای این پروژه در فرودگاه‌های اصفهان، شیراز، تبریز، زاهدان، اهواز و بندرعباس خبر داد و گفت: کارشناسان دفتر نظارت بر پروژه کیفیت خدمات فرودگاهی با دریافت نظر مسافران در این فرودگاه‌ها و ارزیابی آن و ارائه نمرات لازم تلاش می‌کنند تا فرودگاه‌ها را نسبت به افزایش کیفیت خدمات ارائه شده آگاه کنند.

بهمن باقری ارزیابی نظر مسافران را بخشی از روند ارتقاء کیفیت خدمات در فرودگاه‌ها دانست و بر لزوم آموزش‌های خاص به مسافران و مجریان و ارائه کنندکان خدمات تاکید کرد.

وی نقش روابط‌عمومی را در این مسیر لازم و ضروری خواند و گفت: ما نیازمند همراهی و تعامل بیشتر روابط‌عمومی و دفتر نظارت بر پروژه کیفیت خدمات فرودگاهی هستیم.

باقری با بیان اینکه کارشناسان این دفتر آماده دریافت نظرات مسافران در زمینه خدمات فرودگاهی هستند، افزود: مسافران در فرودگاه‌ها می توانند از طریق سامانه پیامکی به شماره 10007069 نظرات خود را با کارشناسان در میان بگذارند و پاسخ دریافت کنند.

مشروح گفتگوی بهمن باقری با خبرنگارن پورتال بزودی منتشر خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری