خبر خبر

"مهمان هفته" را از نزديك ببينيد
ششمين برنامه "مهمان هفته" با حضور كاپيتان كاشف‌عليپور، سرپرست مركز آموزش فنون و خدمات هوايي، برگزار مي‌شود و حضور تمامي همكاران در اين برنامه آزاد است.

به گزارش روابطعمومي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هواييي ايران؛ برنامه "مهمان هفته" يك طرح مبتكرانه است كه شوراي سردبيري پرتال روابط عمومي در راستاي ايجاد و اجراي طرح‌هاي نوين در عرصه اطلاع‌رساني به تصويب رسانده است. اين برنامه از سوي خبرنگاران، عكاسان و فيلمبرداران روابط عمومي پوشش داده مي‌شود و در پرتال و كانال روابط عمومي منتشر مي‌شود.

تا پيش از اين، به علت نوپا بودن برنامه، صرفا كارشناسان خبري روابط عمومي و مهمانان دعوت شده، در اين برنامه حضور مي‌يافتند اما از برنامه ششم، زمينه حضور همكاران نيز فراهم شده است.

هفتمين برنامه "مهمان هفته" با حضور جناب آقاي كاپيتان كاشف‌عليپور ، سرپرست مركز آموزش فنون و خدمات هوايي، ساعت 14 روز سه‌شنبه(8 تير) در سالن اجتماعات طبقه همكف ساختمان ستاد برگزار مي‌شود و همكاراني كه مايل به حضور در اين برنامه زنده هستند، مي‌توانند از 15 دقيقه پيش از آغاز برنامه تا ساعت 14 در سالن حاضر شوند.

در جريان برگزاري اين برنامه، همكاران مي‌توانند سوالات مورد نظرشان را به صورت مكتوب به همكاران روابط عمومي بدهند تا توسط مجريان برنامه از مهمان هفته پرسيده شود.

ضمنا تمامي همكاران ستادي و فرودگاهي مي‌توانند تا ساعت 13 روز سه‌شنبه(8 تيرماه) سوالات مدنظرشان از جناب كاشف عليپور را به نشاني اينترنتي airportnews@airport.ir  ارسال كنند. 

-------------------------------------
نظرات
سموتي() :
مهماني با آقاي خلبان کاشف عليپور است، سوال دارم من براي گذراندن دوره‌هاي خلباني با يد ازچه فيلترهايي بگذرم؟
مرکز فنون چطوري نيرو و دانشجو مي پذيرد؟
راهنمايي کنيد لطفا . مرسي

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری