خبر خبر

قدرداني مه‌آبادي از نقش تعيين‌كننده سلامي در موفقيت‌هاي صنعت فرودگاهي
رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از نقش برجسته و تعيين‌كننده دكتر غلامرضا سلامي(مشاور وزير راه و شهرسازي در امور حسابداري، حسابرسي و اصول حاكميت شركتي) در موفقيت‌هاي به دست آمده صنعت فرودگاهي طي حدود 16 ماه اخير قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، سیزدهمین برنامه "مهمان هفته" ديروز (یکشنبه، ۱۶ آبان‌ماه) با حضور غلامرضا سلامی، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور حسابداری، حسابرسی و اصول حاکمیتی و همچنين مسئولان و مديران ارشد و كاركنان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در سالن همایش اين شرکت برگزار شد.

رحمت‌اله مه‌آبادی در این نشست با بیان اينكه طی حدود 16 ماه اخیر که گروه جدید مديريتي اين شرکت در خدمت صنعت فرودگاهی و ناوبری هوایی ایران بوده، اتفاقات بزرگی در آن رقم خورده است، ادامه داد: شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران بزرگترین خدمات را به کشور ارایه می‌دهد و در مدت مسئولیت اینجانب در شرکت، با وجود سختی و مشقات فراوان، همکارانم‌ توانسته‌اند تحولات قابل توجهي را خلق كنند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بیان کرد: اگر عادلانه نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که اتفاقات بزرگی در این شرکت رخ داده است و افراد زیادی در این مسیر ما را کمک کرده‌اند كه از جمله آنها مشاور وزير راه در امور حسابداري، حسابرسي و اصول حاكميت شركتي است.

وی ادامه داد: دكتر سلامی از شخصیت‌های حرفه‌ای و بین‌المللی کشور است و برای دفاع از حقوق و منافع جمهوری اسلامی ایران هر ماه به لاهه سفر می‌کند. 

مه‌آبادي از تصویب قانون خاص شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، خرید هواپیمای فلایت‌چک توسط اين شركت، رونق مباحث معیشتی به عنوان دستاوردهای بزرگ این شرکت در ماه‌های اخیر نام برد كه با کمک مشاور عالی وزیر راه‌وشهرسازی در امور حسابداری، حسابرسی و اصول حاکمیتی حاصل شده است.

مه‌آبادی با بيان اين‌كه "برنامه مهمان هفته فرصتی است تا از حمایت‌های این شخصیت دوست داشتنی، حرفه‌ای، متخصص و پاک  که همه ویژگی‌ها را در خود جمع‌ کرده است، تشکر کنیم" خطاب به سلامي اظهار كرد: زحمات شما را به همه کارکنان این شرکت منعکس کردیم و اكنون شما چهره محبوب در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران هستید.

سیزدهمین جلسه مهمان هفته با حضورغلامرضا سلامی، مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور حسابداری، حسابرسی و اصول حاکمیت شركتي و یکشنبه(۱۶ آبان ماه) در سالن همایش شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با استقبال مدیران ارشد شرکت و کارکنان برگزار شد. 

در پایان این نشست نیز حاضران سوالات خود را مطرح و پاسخ آن را از دکتر سلامی مشاور وزیر راه و شهرسازی دریافت کردند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری