خبر خبر

16 آذرماه در شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران
مديركل ارتباطات و ناوبري روي صندلي "مهمان هفته" مي‌نشيند
چهاردهمين برنامه "مهمان هفته" با حضور محمد اميراني، مديركل ارتباطات و ناوبري شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران؛ اداره‌كل ارتباطات و ناوبري به عنوان بخش مهندسي اين شركت با حدود 700 مهندس متخصص در گرايش‌هاي ارتباطي، ناوبري و نظارتي در كشور پهناور ايران اقدام به توسعه و نگهداري زيرساخت‌ها مي‌كند. طراحي و توسعه شبكه‌هاي زيرساخت هوانوردي ATN و برقراري VOICE و DATA در ارتباطات زميني - زميني  و زميني - هوايي و ساير امور مرتبط از طريق اداره مهندسي تجهيزات ارتباطي انجام مي‌گيرد.

محمد اميراني، مديركل ارتباطات و ناوبري هوايي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، به عنوان چهاردهمين مهمان برنامه "مهمان هفته" در برابر كارشناسان خبري شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران قرار خواهد گرفت.

برنامه مهمان هفته، يك طرح مبتكرانه است كه روابط عمومي در راستاي ايجاد و اجراي طرح‌هاي نوين در عرصه اطلاع‌رساني به تصويب رسانده است. مهمان اين برنامه فرصت پيدا مي‌كند تا به ارائه تجربيات، دستاوردها و ديدگا‌هايش بپردازيد و به سوالات متعدد و متنوع خبرنگاران پرتال نيز پاسخ بدهد.

چهاردهمين برنامه "مهمان هفته" ساعت 14 دوشنبه(15 آذرماه) در سالن اجتماعات ستاد شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار خواهد شد.

حضور در اين برنامه براي تمامي علاقه‌مندان به ويژه همكاران شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي و همچنين سازمان هواپيمايي كشوري آزاد است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری