خبر خبر

11 بهمن در هفدهمين برنامه
مدير آتش‌نشان‌هاي فرودگاهي مهمان هفته مي‌شود
هفدهمين برنامه مهمان هفته با حضور مديركل ايمني و آتش‌نشاني شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي‌شود. حميد حاجي‌بيگي در حالي روي صندلي برنامه مهمان هفته مي‌نشيند كه اين روزها صنعت فرودگاهي مانند تمامي اقشار ايران اسلامي، قدرددان جانفشاني‌هاي آتش‌نشانان است.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران؛ حفظ و ارتقاي ايمني و مقابله با انواع حوادث و سوانح در محيط‌هاي فرودگاهي و مرتبط، از جمله وظايف اداره‌كل ايمني و آتش‌نشاني است و مديران و كارشناسان اين اداره‌كل و همچنين واحدهاي ايمني-زميني فرودگاه‌هاي سراسر كشور، مقابله با سوانح و حوادث گوناگوني را كه ممكن است در محيط‌هاي ايرسايد و لندسايد و همچنين مكان‌هاي مرتبط با حيطه وظايفشان رخ دهد، در راس اقداماتشان قرار مي‌دهند.

حاجي‌بيگي در هفدهمين برنامه مهمان هفته به سوالات كارشناسان خبري روابط‌عمومي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران پاسخ خواهد داد.

برنامه مهمان هفته، يك طرح مبتكرانه است كه شوراي سردبيري روابط عمومي در راستاي ايجاد و اجراي طرح‌هاي نوين در عرصه اطلاع‌رساني به تصويب رسانده است. مهمان اين برنامه فرصت پيدا مي‌كند تا به ارائه برنامه‌ها، دستاوردها و ديدگا‌هايش بپردازيد و به سوالات متعدد و متنوع خبرنگاران پرتال نيز پاسخ بدهد.

هفدهمين برنامه مهمان هفته دوشنبه(11 بهمن ماه) در سالن همايش شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار مي شود و حضور تمامي همكاران در اين برنامه آزاد است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری