خبر خبر

فرمانده حفاظت هواپیمایی کشور:باید تفکر سیستمی داشته باشیم
سردار موسوی فرمانده حفاظت هواپیمایی کشور در همایش مدیران ستادی و فرودگاهی کشور گفت: باید برای کار در فرودگاه تفکر سیستمی داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ سردار صفرعلی موسوی فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی کشور در این همایش ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان مدیران صنعت هوانوردی گفت: فعالیت ما در فرودگاهها یک کار سیستمی است؛ به این معنی که رفتار و کار ما بر روی کار دیگران تاثیر می گذارد و برعکس چراکه همه ما  از اجزای یک سیستم هستیم.
 
وی افزود: آنچه همه ما را دور هم جمع کرده است خدمت به مسافران داخلی و خارجی است. مسافران هوایی هزینه بیشتری می دهند تا از راحتی، ایمنی و امنیت در سفر برخوردار باشند.
 سردار موسوی گفت: ما در فرودگاه 3 بسته ایمنی، تسهیلات و امنیت را در یک پکیج ارایه می دهیم و باید برای ارایه خدمت دارای نیروهای توانمند، آموزش دیده و خوش رفتار داشته باشیم.

به گفته وی؛ تجهیزات، نیروی انسانی و آموزش اضلاع یک مثلث برای خدمت رسانی است که در فرودگاههای دنیا از آن بهره می گیرند.

سردار موسوی در ادامه گفت: اما مشکل این است که ما نگرش سیستمی نداریم و بنده که کارم امنیت است باید به تسهیلات هم توجه داشته باشم و مدیر فرودگاهی هم باید به امنیت توجه کند. ما بدون سیستم نیستیم اما تفکر سیستمی ضعیف داریم.
فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی در مورد نگاه این مجموعه به امور گفت: ما سعی کردیم در امنیت پرواز تا آنجایی که می شود از رفتار و حرکات سلیقه ای جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال 95 به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: امسال سعی کردیم براساس نامگذاری به فرودگاهها سر بزنیم و تذکرات لازم را به همکارانم برای اجرای بهتر امور بدهیم.

وی اظهار داشت: یک سری مشکلات در فرودگاهها وجود دارد که نه دست ماست و نه دست شما مانند تاخیرها که این را باید شرکتهای هواپیمایی جوابگو باشند تا مسافران از چشم بخش های دیگر نبینند.  

موسوی با اشاره به موقعیت خوب فعلی صنعت هوانوردی گفت: امروز تجربه 34 ساله من نشان می دهد که هیچ زمانی در فرودگاه و صنعت هوانوردی تا این میزان میان مدیران فرودگاهها، پلیس و سپاه هماهنگی وجود نداشته است و باید از این فرصت برای پیشرفت صنعت استفاده کنیم.

وی در پایان خواستار هماهنگی بیشتر برای رفع مشکلات در سایه همدلی شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری