خبر خبر

قطع برق استان خوزستان بر خدمات فرودگاهی بي تاثير بود
با تلاش کارکنان اداره‌کل تسهيلات و تجهيزات فرودگاهي و استفاده از تجهیزات بی‌نظیر در فرودگاه‌های استان خوزستان، بحران قطع برق و آب این استان، در ارایه خدمات هوانوردی در فرودگاه‌های آبادان و اهواز تاثیرگذار نبود.

میرسعید صفی‌نیا در گفت‌وگو با شرکت فرودگاه‌‌ها و ناوبری هوایی ایران، عنوان کرد: در بیست و سومین روز از بهمن‌ماه امسال طی وقوع بحرانی در استان خوزستان، سیستم‌های آب‌رسانی و برق‌رسانی ۱۱ شهر استان با مشکل مواجه شد که در پی آن برق و آب تمامی مشترکان و اهالی این منطقه قطع شد.

وی ادامه داد: اما با تمهیدات اندیشیده شده و اقدامات از پیش صورت گرفته، فرودگاه‌های اهواز و آبادان کمترین خلل را در پی وقوع این بحران حس کردند و صد در صد عملیاتی بودند. در حقیقت، دیزل ژنراتورها و ترانس‌هایی که در فرودگاه‌های اهواز و آبادان مشغول به برق رسانی‌اند؛ از تجهیزات و ویژگی‌های خاصی برخوردارند و حتی می‌توان گفت در سطح استان بی‌نظیرند.

به گفته مدیرکل اداره تسهيلات و تجهيزات فرودگاهي، با کمک کارکنان اداره‌ تسهيلات و تجهيزات این دو فرودگاه و بهره‌مندی از تجهیزات خاص فرودگاهی، قطعی آب و برق استان در برقراری پروازهای دو فرودگاه آبادان و اهواز و ارایه خدمات هوانوردی خللی ایجاد نکرد. همچنین در این مدت برق سايت راداري برومي اهواز نيز بدون مشكل و به طور كامل تامين شد.

صفی‌نیا یادآور شد: این اقدامات در حالی صورت گرفت که اهالی ۱۱ شهر استان خوزستان و اکثر سازمان‌ها با مشکل قطع برق دست و پنجه نرم می‌کردند و این مشکل منجر به تعطیلی تمام مراکز دولتی و غیردولتی در استان شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری