خبر خبر

دومین کارگاه آموزشی ASBU برگزار می‌شود
اداره کل ارتباطات و ناوبری شرکت فرودگاه‌ها دومین کارگاه آموزشی ASBU را برگزار می‌کند. این کارگاه آموزشی در ۶ بخش برای کارشناسان حوزه الکترونیک ۳۳ فرودگاه ایران که راهبری اصلی اجرای بلاک‌های ASBU را برعهده دارند، تشکیل خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، ASBU شامل بلاک‌های به روز شده ایکائو است که در اختیار همه کشورهای منطقه‌ای گذاشته شده است، اکنون کشورهای عضو موظف به به‌روزرسانی ماژول‌های CCO، ASUR و ACDM هستند. در این راستا اداره‌کل ارتباطات و ناوبری دومین کارگاه آموزشی ASBU را در اسفندماه امسال برگزار می‌کند.

در حقیقت، آموزه‌های این کارگاه آموزشی به متناسب شدن ایمنی و امنیت پروازها در سطح استاندارد جهانی می‌انجامد.

دومین کارگاه آموزشی ASBU در۶ بخش برای کارشناسان حوزه الکترونیک ۳۳ فرودگاه اصلی که راهبری اصلی اجرای بلاک‌های ASBU را برعهده دارند، تشکیل خواهد شد. سپس اجرای این آموزش‌ها در فرودگاه‌های سراسر ایران طبق برنامه زمان‌بندی شده مورد بررسی و توجه قرار خواهد گرفت.

دومین کارگاه آموزشی ASBU طی روزهای ۱ و ۲ اسفندماه امسال در ۶ بخش در سالن همایش شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برگزار خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات
علي() :
با تشکر از مديران محترم اداره کل ارتباطات و ناوبري با توجه به اينکه موضوع ASBU گسترده بوده و فراينده هاي آن از ساليان پيش درحوزه معاونت عملياتي تعريف شده است لازم است ادارات کل مراقبت پرواز، شبکه پيامها، اطلاعات هوانوردي وحتي تجهيزات و تسليهات در گير موضوع شوند تا بتوان نتيجه خوبي گرفت. لازم است آقاي مرادي و آقاي اکبري جدي تر به موضوع بپردازند و اصولا وظيفه معاون عملياتيست تا ASBUرا راهبري نمايد.

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری