خبر خبر

هواپیمای فلایت‌چک به اهواز رسید
رییس مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی گفت: امروز(۲۷ بهمن‌ماه)هواپیمای فلایت‌چک شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران وارد فرودگاه اهواز شد تا دستگاه کمک ناوبری ILS و چراغ‌های پاپی آن را وارسی پروازی کند.

عبدالرحیم کاشف علیپور در گفت‌وگو با روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، عنوان کرد: هواپیمای فلایت‌چک روز گذشته(۲۶ بهمن‌ماه۹۵) وارد فرودگاه آبادان شد و چک دوره‌ای دستگاه کمک ناوبری ILS آن را انجام داد.

وی ادامه داد: اکنون این هواپیما وارد فرودگاه اهواز شده تا در این ماموریت یک روزه خود، دستگاه کمک ناوبری ILS و چراغ‌های پاپی آن را وارسی پروازی کند. مقصد بعدی این هواپیما فرودگاه دزفول است.

به گفته رییس مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی، این هواپیما برای نخستین بار عازم فرودگاه دزفول که متعلق به نیروی هوایی ارتش است، خواهد شد تا دستگاه کمک ناوبری VOR آن را وارسی کند. احتمالا فرودگاه بوشهر آخرین مقصد هواپیمای کینگ‌ایر 350i در این دوره پروازی است.

وی اضافه کرد: فاز چهارم تعمیر و نگهداری هواپیمای فلایت‌چک پس از ۸۰۰ ساعت فعالیت و چک، آغاز خواهد شد. قطعا فلایت‌چک برای انجام این فاز روانه تهران می‌شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری