خبر خبر

هواپیمای "سسنا" در هفت سین فرودگاه مشهد/ برپایی جشنواره "عیدانه و پرواز"
به منظور ایجاد فضايي مفرح و با نشاط براي مسافران و با هدف استقبال شایسته از زائران علی بن موسی الرضا(ع)، جشنواره شبانه "عیدانه و پرواز" در ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی مشهد تا پنجم فروردین برگزار می شود.
 
 
به گزارش روابط عمومی فرودگاههای استان خراسان رضوی؛ فرودگاه مشهد این روزها حال و هوای نوروزی به خود گرفته و همراه با نو شدن طبیعت با چیدن سفره های هفت سین با طرحی متفاوت و برگزاری جشنواره به استقبال نوروز 96 رفته است.
بر اين اساس براي نخستين بار، يك فروند هواپيماي آموزشي CESSNA در ترمينال پروازهای داخلی، یکی از سین های "هفت سین" فرودگاه مشهد شده و واكنش متفاوت و تحسين برانگيز شهروندان و مسافران را در پي داشته است. 
در اقدامی دیگر نیز دست اندرکاران فرودگاه مشهد مقدس؛ اقدام به برگزاری جشنواره ي شبانه "عیدانه و پرواز"  تا پنجم فروردين 96 در ترمينال پروازهاي داخلي این فرودگاه کرده اند.
این جشنواره هر شب از ساعت 18:00 الي 22:00 با محوريت و مضمون زيارت و عيد نوروز؛ با اجراي برنامه هاي شاد، مسابقه و اهداي جوايز به مسافران، معرفي جاذبه هاي گردشگري مشهد مقدس، پذيرايي با شيريني و اهداي گل، توزيع بسته هاي فرهنگي و... اجرا مي شود كه مورد استقبال خاص، كم نظير و شور و هيجان مسافران قرار گرفته است.
گفتني است فرودگاه مشهد از مدت ها پيش با برگزاري جلسات متعدد در قالب كميته ي تسهيلات نوروزي،  با آمادگي كامل براي ارايه خدمات مطلوب و تسهيلات تخصصي فرودگاهي، به استقبال از مسافران نوروزي رفته است.
لازم به ذكر است سالانه بيش از 10 ميليون مسافر، زائر و گردشگر داخلي و خارجي در فرودگاه مشهد اعزام و پذيرش مي شوند؛ و اين فرودگاه ساليانه محل نشست و برخاست بيش از 75 هزار پرواز است.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری