خبر خبر

آشنايي با رازهاي جهان لايتناهي در برنامه مهمان هفته/خانوادگي دعوت هستيد!
آشنايي با دنياي جذاب علم ستاره‌شناسي، دستيابي به اطلاعاتي مفيد درباره جهان هستي و همچين كاربرد علم نجوم در صنعت هوانوردي در صنعت هوانوردي، محور اصلي بيستمين برنامه "مهمان هفته" است.

به گزارش روابط‌عمومي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران؛ مسعود عتیقی، مدير انجمن نجوم آماتوري ايران و يكي از همكاران‌ شاغل در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تهران، در بيستمين برنامه مهمان حضور پيدا مي‌كند تا از علم ستاره‌شناسي و جذابيت‌هاي فراوان جهان هستي سخن بگويد، جهاني كه انسان هرچه بيشتر با آن آشنا مي‌شود، به عظمت خالق آن هم بيشتر و بيشتر پي‌ مي‌برد. وي همچنين درباره كاربرد اين علم در صنعت هوانوردي سخن خواهد گفت.

اين نخستين برنامه مهمان هفته است كه امكان حضور همكاران با اعضاي محترم خانواده‌شان فراهم آورده شده تا ضمن بهره‌گيري از مطالبي كه در اين نشست عنوان مي‌شود، سوالاتشان را از مهمان برنامه بپرسند.

در بيستمین برنامه مهمان هفته، همچنين مسابقاتي جذاب در حوزه ستاره‌شناسي براي شركت‌كنندگان برگزار و به برندگان نيز جوايزي مرتبط با اين برنامه داده خواهد شد. پس تنها نياييد!

بيستمين برنامه مهمان هفته ساعت 14 دوشنبه، بيست و هشتم فروردين ماه، در سالن اجتماعات طبقه همكف ساختمان ستاد شركت فرودگاه ها وناوبري هوايي ايران برگزار خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری