خبر خبر

کارگاه آموزشی فرودگاه و آمادگی در برابر بلایا برگزار مي‌شود
شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران برای برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان فرودگاه و آمادگی در برابر بلایا(GARD) در فرودگاه‎های کشور اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، در جلسه‌یی که صبح امروز 29 فروردین، با حضور کارشناسان و مدیران کل ستادی شرکت، مدیرکل فرودگاه مهرآباد و همچنین نمایندگان سازمان مدیریت بحران کشور، دفتر امور بشردوستانه سازمان ملل متحد مستقر در تهران (UNDP)، سازمان هواپیمایی کشور و ... به منظور ایجاد هماهنگیهای لازم برای برگزاری کارگاه آموزشی فرودگاه و آمادگی در برابر بلایا (GARD) برگزار شد٬ فرشید گلیج مدیرکل دفتر نظارت بر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل٬ آمادگی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران برای برگزاری این کارگاه آموزشی را اعلام کرد.

این جلسه همزمان با تجهیز و راهاندازی آزمایشی مرکز عملیات اضطراری و نظارت کیفی (EOC&OM) شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و برگزار شد.

همچنین با توجه به اینکه دوره مذکور و استقرار برنامه عملیاتی آن، در 38 کشور دنیا توسط شرکتDHL  و UNDP، انجام شده است٬ مقرر شد برنامه عملیات ارائه شده در پایان دوره مذکور در سایر فرودگاههای کشور نیز عملیاتی شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری