خبر خبر

مهرآباد از روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها تقدیر کرد
مدیرکل فرودگاه مهرآباد از تعدادی از کارشناسان روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران تقدیر کرد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، علی رستمی که امروز 27 اردیبهشت به همراه معاونان خود در این مراسم شرکت کرده بود، در مورد تخصصی بودن کار روابطعمومی گفت: روابط عمومی یک کار تخصصی است و نیاز به  تجربه و علم دارد. از کارهای هنری مانند عکاسی و نویسندگی گرفته تا برگزاری جلسات و خبرنگاری که واقعا کار تخصصی، دشوار و تأثیرگذاری است را شامل میشود.

وی گفت: امروز روابطعمومیها نقشی فراتر از گذشته دارند به طوری که میتوانند با فعالیت تخصصی و خوب باعث ایجاد تعادل در مجموعه شد.

رستمی با اشاره به اینکه کارشناسان روابطعمومی باید هوشمند، تیزبین و ریزبین باشند، گفت: خوشبختانه در روابطعمومی شرکت فرودگاهها سرعت عمل بسیار بالا است و در کنار آن هم تصاویر و اخبار بسیار خوب و هنرمندانه کار میشوند و از سویی با توجه به اینکه بسیاری از نکات در این مجموعه تخصصی است با وجودی که تخصص آن را ندارند به گونهای مطالب را مینویسند که قابل فهم و درک برای همگان باشد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد؛ روابطعمومی با پوشش به‌جای کارهای و مشکلات مهرآباد و آگاه کردن مردم و مسئولان باعث سرعت بخشیدن به توسعه آن شوند.

در پایان از تعدادی از کارشناسان روابطعمومی با اهدای لوح یادبود تقدیر شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری