خبر خبر

آمادگي فرودگاه یاسوج براي جهش بزرگ بعد از پايان طرح جامع توسعه
در حالي كه به دليل آغاز عمليات روکش آسفالت باند فرودگاه یاسوج، پروازهاي اين فرودگاه از 26 خرداد ماه به مدت تقریبی 60 روز انجام نمي‌شود، اين فرودگاه آماده جهش بزرگ بعد از اجرای طرح توسعه است.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه یاسوج، علی محسنیان؛ مدیر فرودگاه ياسوج در اين باره اظهار كرد: اين عمليات در ادامه اجرای طرح توسعه و بهسازی سطوح پروازی فرودگاه صورت مي‌گيرد و با توجه به درخواست پیمانکار و مشاور طرح برای در اختیار گرفتن همه سطوح پروازی براي روکش كردن باند، هماهنگی‌هاي لازم با شرکت هواپیمایی آسمان صورت گرفته است و پروازهای فرودگاه یاسوج از تاریخ 26 خردادماه جاری به مدت دست‌كم دو ماه انجام نمي‌شود.

محسنیان با اشاره به اهمیت از سرگیری پروازهای فرودگاه در اسرع وقت گفت: از مشاور و پیمانکار خواسته شده است تا با اجرای دقیق و بدون وقفه  كارها در چارچوب برنامه‌ریزی شده و همچنين استفاده از همه ظرفیت‌ها، پروژه روکش باند را در مدت زمان پیش‌بینی شده دو ماهه به اتمام برسانند.

مدیر فرودگاه یاسوج با بیان اینکه تکمیل سیستم روشنایی باند فرودگاه یاسوج بعد از اجرای روکش باند آسفالت در دستور کار قرار خواهد گرفت، اظهار امیدواری کرد كه با اجرای به موقع عملیات تطویل و بهسازی توسط پیمانکار طرح، سامانه روشنایی باند فرودگاه یاسوج نیز تکمیل و همزمان بهره‌برداری شود.

محسنیان افزود: درباره خط‌کشی باند و وارسی پروازی دستگاه‌های کمک ناوبری فرودگاه، بلافاصله بعد از اجرای روکش با ادارات ستادی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، هماهنگی لازم به عمل مي‌آيد و اقدام مقتضی صورت خواهد گرفت.

مدیر فرودگاه یاسوج در پايان از ضرورت آمادگي شرکت‌های هواپیمایی و فعالان بخش خصوصی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه فرودگاهی سخن گفت تا برای سرمایه‌گذاری و جهش بزرگ بعد از اجرای طرح توسعه فرودگاه یاسوج آمادگي لازم داشته باشند و از این فرصت مناسب برای توسعه استان و تولید ثروت واشتغال‌زایی استفاده کنند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری