خبر خبر

شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در هفته‌ای که گذشت/ هفته 17- 96
هفته هفدهم سال 96 شامل روزهای 17 تا 23 تیر ماه بود. در این هفته شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران با تلاش‎های ادارت کل ستادی مربوطه و مدیرکل فرودگاه یزد و کارکنان آن موفق با دریافت اولین گواهینامه فرودگاهی بین‎المللی در سال 96 برای این فرودگاه شد. همچنین مه‎آبادی از رشد چشمگیر تعداد اعزام زائران خانه خدا خبر داد.

 در ادامه گزیده‎ای از اخبار این هفته را می‎خوانید:

انجام کارهاي بزرگ در 2 سال گذشته/ شاهد چند انقلاب در صنعت حمل و نقل هوایی بودهایم

معاون وزير راه و شهرسازي و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در مراسم اعطای گواهینامه فرودگاهی فرودگاه یزد، تحولات اخیر صورت گرفته را به رخداد انقلابی در این صنعت حمل و نقل هوایی تشبیه کرد و ابراز امیدواری کرد که نهضت استانداردسازی حوزه ایمنی در فرودگاهها ادامه یابد.

دریافت گواهینامه برای همه فرودگاههای بینالمللي/ فرودگاهها به کارگاههای سازندگی تبدیل شدهاند

رحمت اله مه آبادی در مراسم اعطای گواهینامه فرودگاهی فرودگاه بینالمللی یزد گفت: با وجود محدودیتهای موجود، در پی دریافت گواهینامه برای همه فرودگاههای بینالمللی و مرز هوایی هستیم و با توجه به تعداد بسیار زیاد پروژههای عمرانی اکنون فرودگاهها به کارگاههای سازندگی تبدیل شدهاند.

غفلتي تاريخي كه برطرف شد/ کار فشرده و حمایت همه جانبه نتیجه داد

مديركل فرودگاه بین المللی يزد با اشاره به قطعي شدن گواهينامه بين المللي اين فرودگاه گفت: تمامي الزامات مورد نياز این فرودگاه از جمله سیستم مدیریت ایمنی تا مهرماه امسال تامین مي‌شوند.

فرودگاه سمنان باعث رونق گردشگري اين استان ميشود

رحمتاله مهآبادي در حاشيه بازديد از فرودگاه سمنان، اين شهر را شهري با سابقه تاريخي و با ظرفيت گردشگري بالا دانست كه راهاندازي فرودگاه آن باعث رونق اين صنعت در استان ميشود.

رشد 36 درصدی امسال اعزام حجاج ايراني/فرودگاهها آماده اند

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران از رشد 36 درصدی اعزام حجاج به خانه خدا خبر داد.

عزم دولت و شركت براي تكميل فرودگاه و توسعه قاره كوچك/ مدیر جدید فرودگاه شاهرود معارفه شد

رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در فرودگاه شاهرود بر عزم اين شركت و همچنين دولت دوازدهم براي تكميل این فرودگاه تاكيد كرد. حميدپور مدیر فروگاه شاهرود شد.

افزایش سرعت صدور احکام کارگزینی با تغییر سامانه پرسنلی

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با بیان خبر تسریع در صدور احکام پرسنلی به دنبال تغییر سامانه پرسنلی شرکت، به ارائه توضیحاتی درباره علت تاخیر صدور این احکام در سال 96 پرداخت.

امنیت مطلوب فرودگاه‌های کشور نتیجه تعامل ناجا و سپاه است

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پلیس و سپاه باید با ارتباط متقابل و تقویت بنیه عملیاتی خود بتوانند در حفظ امنیت فرودگاه‌ها به عنوان یک جزء مهم از هویت ملی کشور مؤثر و موفق باشند. به یقین، امنیت مطلوب فرودگاه‌های کشور نتیجه تعامل ناجا و سپاه است.

ابلاغ ساختار جدید شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران

ساختار جدید شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به منظور اصلاح اساسنامه این شرکت و قوانین اداری دولت تدوین و ابلاغ شد.

آغاز نصب و راه‌اندازي سيستم‌هاي ركوردر مركز كنترل فضای کشور

نصب سيستم‌هاي جديد ركوردر مركز كنترل به دست متخصصان داخلي اداره کل ارتباطات و ناوبری شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران آغاز شد.

ارزیابی توسعه فرودگاه آبادان توسط چهار مدیرکل

با حضور فرشید گلیج، محمد امیرانی، مسعود نیکبخت و حسین رفیعی، چهار مدیرکل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، در فرودگاه آبادان، زوایای مختلف توسعه این فرودگاه بررسي شد.

اعطاي اراضي براي گسترش فرودگاه اصفهان

مديركل فرودگاه اصفهان گفت: بر اساس توافقات انجام شده، وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح اراضي مورد نياز را به فرودگاه اصفهان برای گسترش این فرودگاه اعطا خواهد کرد.

رفع تصرف ملک فرودگاه رشت پس از 47 سال

با پیگیری اداره کل املاک و مستغلات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ملک متعلق به فرودگاه رشت پس از 47 سال به این فرودگاه بازگردانده شد.

تخليه گلخانه از فرودگاه ياسوج و ايجاد شرايط لازم براي ادامه كار در مكاني مناسب

در جلسه برگزارشده در استانداري كهگيلويه و بويراحمد بر تخليه گلخانه از فرودگاه ياسوج و ايجاد شرايط لازم براي ادامه كار اين مجتمع در مكاني مناسب توسط مقامات استان، تاكيد شد.

نصب 6 پل تلسکوپی در مهرآباد / افزایش ظرفیت با اجرای طرح هوشمندسازی خدمات

مدیرکل فرودگاه مهرآباد با بیان این‌که تا پایان سال جاری شش پل تلسکوپی (ایربریچ) برای سوار شدن به هواپیما به سالنهای ترانزیت ترمینالهای ۱ و ۲ مهرآباد متصل میشود، از پیگیری اجرای طرح هوشمندسازی سامانههای این فرودگاه خبر داد.

رسیدگی به حوادث و سوانح در مهرآباد سریعتر و بهینهتر میشود

علي رستمی مدیرکل فرودگاه مهرآباد و اسدالله موسوی مدیر اورژانس تهران، به منظور افزايش همكاري‌ها و هم‌افزایی بيشتر در پاسخگویی به سوانح و حوادث و کاهش زمان پاسخگویی بهینه به حوادث، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

اعزام حدود 7 هزار گلستانی به حج تمتع

مدیرکل فرودگاههای استان گلستان گفت: امسال در عملیات اعزام حجاج بیت‌الله الحرام، 6905 نفر از زائران گلستانی از فرودگاه گرگان به سرزمین وحی اعزام میشوند.

هر هفته از فرودگاه تبریز به هامبورگ پرواز کنيد

مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی گفت: این پرواز که از جمعه (23 تیرماه) با هواپیمای ایرباس A319 و با ظرفیت 120 مسافر برقرار میشود، به صورت هفتگی، جمعهها ساعت هفت صبح به مقصد هامبورگ انجام میشود و شنبهها ساعت 1:30 بامداد از هامبورگ به مقصد تبریز باز خواهد گشت.

فرودگاه اهواز 700 هزار مسافر را در فصل بهار اعزام و پذیرش کرد

مدیرکل فرودگاههای استان خوزستان از جابه‌جایی 700 هزار نفر مسافر در سه ماهه نخست سال 96 در فرودگاه اهواز خبر داد.

آسمان شلوغ اين روزهاي فرودگاه اهواز

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از افزایش پرواز در مسیرهای مشهد – اصفهان و رامسر خبر داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری