خبر خبر

فرودگاه یزد با آمادگی به استقبال حجاج می‎رود
مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد گفت: تمامی سعی‎مان این است که با کمک ارگان‌های دیگر و با بکارگیری تمام امکانات، سرعت روند ترخیص حجاج را افزایش دهیم و از زمان ایستایی آنها بکاهیم.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه‎های استان یزد، عباس محمدی در جلسه هماهنگی حج تمتع که با حضور جانشین مدیرکل حج و زیارت استان یزد و مسئولان تمامی نهادها و ارگانهای دخیل در عملیات حج تمتع برگزار شد، گفت: اولويت اصلي ما ارائه بهترين تسهيلات و خدمات فرودگاهي به زائران یزدی است.

وی با اشاره به اینکه نخستین پرواز برگشت حجاج ظهر روز 26 شهریور انجام می‎شود و تا 31 شهریور توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ادامه خواهد داشت، گفت: به امید خدا بیش از 2300 زائر در قالب 16 کاروان، توسط 9 پرواز هواپیمای ایرباس 600، از جده به یزد خواهند آمد.

مدیرکل فرودگاه‎های استان یزد ضمن درخواست از استقبال‎کنندگان برای همکاری‌های با مسئولان فرودگاه به منظور جلوگری از راه‌بندان و ایجاد سهولت در خروج حجاج از فرودگاه و تسریع در رفت و آمد مسافران پروازهای داخلی گفت: از عزیزان درخواست می‎کنم قبل از عزیمت به فرودگاه آخرین وضعیت پروازها را از طریق شماره تلفن‎های 199 و 4 - 37218082 و یا پرتال فرودگاه یزد به نشانی yazd.airport.ir  جویا شوند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری