خبر خبر

فرصت خوبی برای معرفی زوایای مختلف شرکت فرودگاه‎ها فراهم شده است
رئیس ستاد برگزاری غرفه شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در نمایشگاه ایرپرشیا گفت: این نمایشگاه فرصت خوبی برای شناساندن زوایای مختلف فعالیت‎ها و خدمات این شرکت در سطح بین المللی است.

یداله آقائی صائم در گفتگو با روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، گفت: نمایشگاه بینالمللی حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی با عنوان ایروپرشیا، 24 تا 27 شهریور، در محل نمایشگاه بینالمللی تهران برگزار میشود و شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران نیز به عنوان یکی از مهمترین مجموعههای مرتبط با این صنعت در آن حضور پیدا خواهد کرد.

مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران گفت: غرفه شرکت در محلی به وسعت 400 متر در میانه سالن 8 و 9 این نمایشگاه قرار دارد و در آن 12 اداره کل و اداره از شرکت به طور جداگانه به معرفی خدمات خود خواهند پرداخت.

وی با اشاره به برگزاری دو جلسه هماهنگی در ستاد برگزاری گفت: این جلسهها با حضور نمایندگان این 12 بخش شامل اداره کل کنترل ترافیک هوایی، اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی، اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی، ادارهکل آتشنشانی و هدایت زمینی هوایپما، دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، ادارهکل عمران و توسعه فرودگاهها، اداره کل تجهیزات و سامانههای فرودگاهی، مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی، دفتر بازرگانی و سرمایه گذاری، مدیریت اطلاعات هوانوردی، دفتر نظارت برکیفیت خدمات فرودگاهی و روابط عمومی و پرتال خبری و دیگر کارشناسان مسئول در برگزاری غرفه شرکت، برگزار شد.

آقائی با بیان اینکه در این جلسهها هماهنگی خوبی میان حاضران به وجود آمده است، گفت: روند کار به خوبی در حال اجرا است و به امید خدا با آمادگی کامل با افتتاح نمایشگاه از روز جمعه 24 شهریور در غرفهای زیبا با دکوراسیونی از فضای فرودگاهی میزبان بازدیدکنندگان خواهیم بود.  

گفتنی است ایروپرشیا با حضور کارگزاران صنعت حمل و نقل هوایی از 24 تا 27 شهریور 96، طی چهار روز از ساعت 10 تا 18میزبان سرمایهگذاران و فعالان این عرصه در نمایشگاه بینالمللی تهران واقع در بزرگراه چمران برگزار میشود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری