خبر خبر

قدردانی مه‎آبادی از فرمانده پیشین مرکز مقاومت بسیج حمل و نقل هوایی کشور
مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی در پیامی از تلاش‎های سرهنگ محمد رسولی، فرمانده پیشین مرکز مقاومت بسیج صنعت حمل و نقل هوایی کشور قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، در این پیام رحمت‎اله مه‎آبادی از بسیج به عنوان رکن رکین انقلاب اسلامی و یادگار ارزشمند امام راحل یاد کرده و آمورده است: شجره طیبه بسیج یکی از مظاهر قدرت، عظمت و افتخار ملتی است که در برابر همه دسایس، توطئه‎ها، زیاده‎خواهی‎ها و تجاوز دشمنان و معاندان مردانه می‎ایستد و از هیچ مجاهدتی در راه تحقق آرمان‎های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرو نمی‎گذارد.

مه‎آبادی در ادامه این پیام خطاب به رسولی نوشته است: با عنایت به اتمام دوره مسئولیت جنابعالی، از زحمات بی‎دریغ و تلاش‎های مجدانه شما در طول دوران مذکور تشکر و قدردانی کرده، توفیق جنابعالی در تداوم خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسئلت می‎کنم.

گفتنی است مجید قدیریان فرمانده جدید مرکز مقاومت بسیج حمل و نقل هوایی کشور است که در مراسمی با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر مدیران این صنعت در روز 18 مهر معارفه شد. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری