خبر خبر

در مراسم گراميداشت روز جهاني کنترل ترافيک هوايي
نامزدان دریافت سومین انگشتر رومینا معرفی شدند
در مراسم روزجهانی کنترلر ترافیک هوایی سه نفر از مراقبان پرواز نامزد دریافت انگشتر رومینا معرفی شدند که یکی از آنها با رای همکاران خود این انگشتر را به دست خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، در مراسم گرامیداشت روز جهانی کنترل ترافیک هوایی محمد مهدی رمضان‎پور، حسین خسروی و اسماعیل هاشمی از مراقبت پروازهای حوزه‎های رادار تقرب و رادار مرکز کنترل به عنوان نامزد دریافت انگشتر رومینا معرفی شدند.

طبق برنامه اعلام شده پس از رایگیری از همکاران، تا پایان هفته جاری یکی از این سه تن به عنوان برگزیده کنترلرهای کشور سومین انگشتر رمینا را دریافت میکند.

همچنین لوح زرین در حوزه پژوهش به مجید مهدوی رسید و در حوزه خلاقیت و خدمات این لوح را محمد عمرانیان دریافت کرد و محمدرضا دیوان‎پور و مجتبی دانش‎خواه یز در همین حوزه تقدیر شدند. لوح زرین راهبر برتر به غلامعلی مخبری رسید و محمد سلیمانی از فرودگاه مهرآباد به عنوان رئیس اداره برترلوح زرین را دریافت کرد.

همچنین در حوزه برج کنترل از حمیدرضا ستار، امید کرد قاسمی، محسن سگر و خیرآباد تقدیر شد و در حوزه تقرب با ازدحام ترافیکی بیشتر از روشن‎زاده، هادی محمودی، علیرضا طاهریان و محمدرضا فیضی قدردانی شد. درحوزه تقرب با ازدحام ترافیکی کمتر نیز غلامرضا محمدپور، مهدی شرفی، زمانی و میثم قاسمی تقدیر شدند.

همچنین دراین مراسم مه آبادی انگشتر رومینای سال گذشته، را به احسان ژاله اهدا کرد و از کاپیتان عبداللهی‎فر و مهندس حاج قاسمعلی به عنوان خلبان و کنترلر پرواز پیشکسوت تقدیر شد.

این مراسم امروز، شنبه 29 مهر، با حضور مدیران ارشد و کارکنان در سالن اجتماعات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری