خبر خبر

مديركل جديد ارتباطات و ناوبري هوايي ايران در نخستین مصاحبه اعلام کرد
برقراری تمام سرويس‎هاي ترافيك هوايي با امنيت كامل/ تيم فرايندنويسي و مديريت دانش كاركنان را ایجاد می کنم
مديركل جديد ارتباطات و ناوبري هوايي ايران با اشاره به مطلوب بودن وضعيت ارتباطات، ناوبری و نظارت راداری (CNS) در کشورمان، برتلاش و مقاومت شجاعانه متخصصان الكترونيك درعدم توقف سرويس‎هاي هوايي كشورمان با وجود شرايط سخت تحريم تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی، ۲۲ آبان ماه برابر با ۱۲ نوامبر 2017 میلادی فرصتی مغتنم است دقایقی را همصحبت مدیرکل جديد ارتباطات و ناوبری هوایی شرکت فرودگاه‎ها باشیم تا با گوشه‎هایی از دستاوردها و برنامه‎هاي پيش روي  این اداره‎كل آشنا شویم.

محمد حبيب‎الهي برزي سخنانش را با تاكيد بر ظرفيت‎هاي خوب كشورمان در حوزه ارتباطات، ناوبري و نظارت راداري هواپيمايي آغاز مي كند و مي‎گويد: توانمندي و كوشش متخصصان الكترونيك هواپيمايي، ما را به شرايط مطلوبي رسانده و اكنون تمام سرويس‎هاي ترافيك هوايي با امنيت كامل برقرار است.

مديركل ارتباطات و ناوبري هوايي با تاكيد بر اينكه متخصصان الكترونيك هواپيمايي كشوربا توكل بر خدا و همت و كوشش صادقانه خود تمام بار تحريم را به دوش كشيدند تا خللي در ارائه سرويس‎هاي هوايي وارد نشود، مي‎افزايد: بالاترين ظرفيت اين اداره‎کل، نيروي انساني متعهد آن است و در دوران پساتحريم نيز اميدواريم دستگاه‎هاي ارتباطي و راداري ما به روز و توانمندتر شوند.

وي همچنين با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید می‎کند: يكي از محورهاي اصلي برنامه‎هاي ما برخورداري از آخرين فناوري‎هاي دنيا با تكيه بربازار داخلي است.

حبيب‎الهي با تاكيد بر اينكه سرمايه انساني متخصص و متعهد در راس همه ارزش‎هاست، مي‎گويد: تلاش داريم شرايطي را فراهم كنيم كه كاركنان با انگيزه و نشاط ضمن انجام وظايف خودشان، به دنبال ارائه طرحهاو پروژه‎هاي جديد باشند و در محيطي صميمانه و با احترام متقابل فعاليت كنند.

مديركل ارتباطات و ناوبري هوايي با تاكيد بر پايش و ارزيابي منظم، عملكرد ايمني اين اداره‎كل يكي از برنامه‎هاي مديريت خود را فرايند محور كردن امور براي پيگيري و رفع سريع‎تر كاستي‎ها عنوان مي‎كند و مي‎افزايد: یکیاز برنامه‎هاي ما ايجاد تيم فرايندنويسي و نيز مديريت دانش كاركنان است و درنظر داريم دوره‎هاي آموزشي متخصصان الكترونيك هواپيمايي را بازنگري كنيم. همچنين لازم است براي بورس‎هاي آموزشي خارج از كشور ساز وكاري عادلانه ايجاد شود.

وي همچنين محور فعاليتهاي مديريت جديد اداره‎كل ارتباطات و ناوبري هوايي را تثبيت جايگاه حقيقي الكترونيك دراجرايي شدن قانون خاص عنوان مي‎كند و مي‎گويد: براي رسيدن به اين مقصود از دانش همكاران متخصص در تدوين آيين‎نامه‎هاي مربوط استفاده مي‎كنيم. ضمن اينكه از همكاران مستعد كه آماده پذيرش پست‎هاي مديريتي هستند، حمايت مي‎كنيم.

حبيب‎الهي ديگر برنامه‎هاي خود را صيانت از حقوق كاركنان و رفع كمبود نيروي انساني شهرستان‎ها عنوان مي‎كند و مي‎افزايد: ايجاد بستر اطلاع‎رساني در عيب‎يابي سيستم‎هاي الكترونيكي و ناوبري، تهيه دستورالعمل‎هاي طرح‎هاي اضطراري و تفويض اختيار در برابر مسئوليت‎ها از برنامه‎هاي در دستور كار در مديريت جديد اداره‎كل ارتباطات و ناوبري هوايي است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری