خبر خبر

مه‎آبادي در جمع مديران فرودگاه‎هاي كشور عنوان كرد
پيگيري وصول مطالبات شركت فرودگاه‎‎ها بر اساس نظام‎نامه
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در نشست پيگيري وصول مطالبات شركت از ايرلاين‎ها با تاكيد بر اينكه بايد مديران فرودگاه‎ها بر اساس نظام‎نامه تدوين شده به پيگيري مطالبات بپردازند، ازگزارش‎گيري ماهانه از فرودگاه‎ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، رحمت‎اله مه‎آبادي دراين نشست كه دیروز (22 آبان) با حضور جمعي از معاونان و اعضاي هيئت مديره شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران و نيز 22 مدير فرودگاه‎هاي كشور برگزار شد، ضمن تسليت گفتن به خاطر كشته و مجروح شدن جمعي از هموطنان در زلزله غرب کشور عنوان كرد: در دو سال اخير كشور ما به رتبه نخست منطقه در آمار پروازهاي فرودگاهي رسيده ایم و رشد سطح خدمت‎رساني فرودگاه‎ها نيازمند تامين منابع كافي در زمان مناسب است.

رئيس هيئت مديره شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينكه فرصت براي اصلاح ساختار مالي و بهينه شدن سبد درآمدي شركت فراهم شده است، افزود: قوانين تصويب شده اخير به شركت امكان داده است كه بخشي از هزينه‎ها را از ذي‎نفعان دريافت كنيم و يكي از سياست‎هاي وزير راه و شهرسازي تبديل فرودگاه‎ها به بنگاه هاي اقتصادي است.

وي تاكيد كرد: اگر وصول مطالبات به خوبي صورت نگيرد، كار اجزاي مختلف مختل مي‎شود و بايد اين موضوع مهم يكي از فاكتورهاي انضباطي در عملكرد مديران فرودگاه‎ها باشد.

مه‎آبادي به مديران فرودگاه‎ها تاكيد كرد كه بر اساس نظام‎نامه جامع تدوين شده عمل كنند. وی همچنین از گزارش‎گيري ماهانه از عملكرد آنها در اين خصوص خبر داد.

در اين نشست همچنين حسين اسفندياري، قائم مقام مديرعامل شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران هدف از برگزاري اين نشست را پيگيري وصول مطالبات فرودگاه‎ها از ايرلاين‎ها و بهبود شرايط فعلي عنوان كرد و افزود: فرودگاه‎هاي اصفهان و تبريز با دريافت حدود 60 درصد مطالبات رتبه نخست را دريافت كرده‎اند و وصول مطالبات فرودگاه‎هاي مشهد و مهرآباد  به ترتيب 51 و 45 درصد است كه آمار خوبي محسوب مي‎شود و بقیه فرودگاه‎ها  در رده متوسط قرار دارند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری