خبر خبر

مه‎آبادي براي توسعه فرودگاه فسا قول مساعد داد
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از باند و ترمينال فرودگاه شهرستان فسا قول داد كه تا سطح گنجايش اين فرودگاه، براي توسعه و رفع محدوديت هاي پروازي آن اقدام شود.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، رحمتاله مهآبادي در بازديد از فرودگاه فسا با تاكيد بر اينكه توسعه با حمل و نقل هوايي گره خورده است، گفت: وقتي فرودگاه فعال ميشود زندگي و سرمايههاي محلي زنده ميشوند.

وي با اشاره به اينكه سياست دولت توسعه حمل و نقل هوايي است، افزود: رئيس جمهور و وزير راه و شهرسازي براي توسعه حمل و نقل هوايي ارزش زيادي قائل هستند.

مديرعامل شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران هدف از اين سفر را كمك به توسعه فرودگاه فسا عنوان كرد و گفت: زيرساختهاي توسعه حمل و نقل هوايي در فسا فراهم است و تا جايي كه گنجايش داشته باشد براي توسعه آن اقدام ميكنيم. همچنين از يك سال و نيم گذشته طرح مشاوره عملياتي را براي نيازسنجي و رفع محدوديتهاي پروازي اين فرودگاه اجرايي كردهايم.

در اين بازديد همچنين نماينده مردم فسا در مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر ديد مثبت مديرعامل شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به توسعه فرودگاه فسا به استقبال خوب اهالي شهرستان از فرودگاه اشاره كرد و گفت: ظرفت براي فعاليت فرودگاه فسا وجود دارد اما بايد تلاش كنيم كه مسافران بيشتري را جذب كنيم.

محمدجواد جمالي همچنین افزود: بسياري از زيرساختها و شرايط در فرودگاه فسا فراهم است و با افزايش طول باند، اين فرودگاه آماده فعاليت ميشود.

این بازدید امروز، 12 آذر، انجام شد و رحمتاله مهآبادي، رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به همراه غلامحسين باقريان، عضو هيئت مديره و معاون عمليات فرودگاهي، حسين اسفندياري، قائم مقام مديرعامل در امور فرودگاهها و محمدجواد جمالي نماینده مردم فسا از بخشهاي مختلف فرودگاه دیدن كرد.

-------------------------------------
نظرات
محمدجواد صلولتي() :
کل ايران را فرودگاه کنيم
امیرحسین اسماعیلی() :
سلام بله خیلی خوب میشه که فرودگاه فسا راه اندازی بشه

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری