خبر خبر

قائم مقام مديرعامل شرکت فرودگاه ها تاکيد کرد
مطالعه و کتابخواني براي مديران بسيار اهميت دارد
قائم مقام مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در همايش مديران شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، تاکيد کرد که مديران فرودگاهي بايد باب مطالعه درحوزه هاي مختلف را با وجود کمبود وقت در زندگي خود بازکنند و نيکوست کتاب‎هاي مفيد کاربردي معرفي شده دراين کارگاه خريداري شود و دراختيار مديران قرار گيرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، حسین اسفندیاری در این همایش که در ادامه سومین کارگاه آموزشی مدیران شرکت گفت: مطالعه و کتابخوانی برای مدیران اهمیت زیادی دارد و باید رد برنامه روزانه ما قرار گیرد.

وی با اشاره به کتابهای مفید مدیریتیای که توسط استادان این دوره معرفی شدهاند، گفت: از اداره کل آموزش و توسعه منابع انسانی خواست که آنها را برای مدیران تهیه کند و در اختیارشان قرار دهد.

اسفندیاری افزود: مقام معظم رهبری مطالعه را در خانواده خود باب کردهاند و هر روز تمام اعضای خانواده ایشان اوقاتی را صرف مطالعه در حوزههای مختلف میکنند و ما باید از ایشان الگو بگیریم.

وی همچنین با تاکید بر انجام درست مسئولیتها و کارهای محول شده به مدیران، به آیات سوم و چهارم سوره ابراهیم اشاره کرد و گفت: عبارت «قل من یعمل علی شاکله» اشاره دارد که رفتار انسان بر اساس شخصیت وی متجلی میشود و در آخرت انسان به شکل رفتار خود ظاهر میشود. انسان گناهکار در زمان مرگ از خداوند می خواهد که به دنیا بازگردد تا اعمال صالح انجام دهد ولی خداوند به وی خطاب میکند که دیگر فرصتی نیست و تا قیامت در برزخ خواهی بود. پس باید بتوانیم از فرصت موجود بهترین بهره را ببریم و با انجام درست امور خود را برای آخرت آماده کنیم.

قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاه ها در پایان با تاکید بر موفقیتآمیز بودن کارگاه آموزشیاظهار امیدواری کرد که به زودی شاهد نتایج مثبت این کارگاه باشیم.

گفتنی است، سومین کارگاه آموزشی مدیران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران 3 و 4 بهمن 1396 در تهران برگزارشد و امروز، پنجشنبه 5 بهمن با برگزاری همایش مدیران به کار خود پایان میدهد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری