خبر خبر

باقريان در همايش مديران شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران
توسعه و بهسازي فرودگاه‎ها براي اولين بار با روشي جديد انجام خواهد شد
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، در همايش مديران اين شرکت از اجراي توسعه و بهسازي فرودگاه‎ها براي اولين بار با روشي جديد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، غلامحسین باقریان در این همایش که امروز، پنجشنبه 5 بهمن، در تهران برگزار شد، گفت: هم اکنون دو موضوع توسعه و بهسازی در فرودگاه‌های کشور در حال اجرا هستند اما لازم است این موضوعات به صورتی هدایت شده پیش روند تا نتایج بهتری حاصل شود.

وی در ادامه مطلب فوق افزود: توسعه و بهسازی هشت فرودگاه بین‌المللی به صورت جدی در دستور کار قرار داد که لازم است برنامهریزی مشخصی را برای این فرودگاهها داشته باشیم.

باقریان با بیان اینکه این پروژه‌ها برای اولین بار است که با روشی جدید انجام خواهد شد، گفت: پیش بینی می کنیم که این روش جدید در برخی از فرودگاهها خوب جواب دهد و در برخی دیگر از فرودگاهها با مشکلاتی همراه باشد.

معاون عملیات فرودگاهی با تاکید بر اینکه این روش برای اولین بار است که در فرودگاهها انجام می‌شود و برای همین وجود برخی از مشکلات طبیعی است، گفت: از مدیران محترم فرودگاهها می خواهم که برای رفع مشکلات و نواقص موجود در روند اجرای این روش حتماً آنها را به ما اطلاع دهند.

باقریان با تاکید براینکه طرف حساب پیمانکار در پروژههای فرودگاهی تنها مدیر فرودگاه و کارشناس پروژه خواهد بود، گفت: برخی از پروژهها در فرودگاه‌ها مشکل پیمانکار دارند که یکی از مهمترین دلایل این موضوع نبود مشاور برای طراحی بود اما این موضوع در پروژههای جدید حل شده است و داشتن مشاور طراحی به عهده پیمانکار پروژه خواهد بود.

همایش مدیران شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران پس برگزاری کارگاه آموزشی دو روزه مدیران این شرکت در 3 و 4 بهمن ماه برگزار شد و طی آن مدیران فرودگاهی و ستادی به تبادل نظر و بررسی مسائل پرداختند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری