خبر خبر

آماده باش تمام واحدهاي شهر فرودگاهي امام خميني (ره) براي شرايط برفي
معاون امور فرودگاهي و عضو هيئت مديره شرکت شهر فرودگاهي امام خميني (ره) از آمادگي تمام واحدها براي خدمت رساني در زمان بارش برف در اين فرودگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به نقل از دفتر ارتباطات، رسانه و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، علی رستمی گفت: بر اساس پیش بینی های هواشناسی موج جدیدی از بارش ها مناطقی از کشور را دربر خواهد گرفت و از همین رو، تمهیدات لازم برای خدمت رسانی به مسافران در زمان بارش برف در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اندیشیده شده است.

وی افزود: تمام واحد های برف روبی فرودگاه با تمام تجهیزات و ماشین آلات در حال آماده باش هستند تا به محض آغاز بارش برف، عملیات پاکسازی سطوح پروازی و معابر دسترسی به فرودگاه را آغاز کنند.

رستمی بيان کرد: شرکت های ارائه دهنده خدمات فرودگاهی نیز برای انجام عملیات زمستانی و یخ زدایی هواپیماها (De-Ice)  در آماده باش کامل هستند تا یخ زدایی از هواپیماها را در صورت لزوم برای انجام  ایمن پروازها انجام دهند.

معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با تاکید بر خدمت رسانی شایسته به مسافران گفت: جلسات هماهنگی با شرکت های هواپیمایی و تمامی  واحدها و ارگان های فعال در فرودگاه با محوریت خدمت رسانی در شرایط جوی نامساعد برگزار شده و در صورت باز بودن شریان های اصلی دسترسی به فرودگاه و حضور عوامل پرواز و کیترینگ و  همچنین دید افقی مناسب تمامی پروازها در هنگام بارش نزولات آسمانی انجام خواهند شد و سیاست ما در زمان بارش برف و باران و  کاهش دما همانند همیشه بر انجام ایمن تمامی پروازها متمرکز خواهد بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری