خبر خبر

دومين همايش بانوان و خانواده با پيام مديرعامل شرکت فرودگاه ها برگزار شد/ تاکيد بر نقش آفريني بارز بانوان در صنعت فرودگاهي کشور
در آستانه سالروز ميلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن، دومين همايش بانوان و خانواده با پيام رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و با حضور کارکنان زن اين شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران آغازگر اين برنامه، پخش صوتی پیام رحمت اله مه آبادی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بود.

وي دراين پيام با تاكيد بر اينكه در قرآن كريم به روشني و بارها به همساني زنان و مردان اشاره شده است و حتي در آياتي زنان برتري داده شده اند، به نقش بانوان ايراني در پيروزي انقلاب اسلامي و حضور افتخارآميزشان در صحنه هاي مختلف جنگ تحميلي اشاره كرده و آورد: زنان در دوران دفاع مقدس در پشت صحنه و گاه در درون ميادين آتش و خون حماسه آفريني كردند.

مه آبادي با بيان اينكه شاهد نقش آفرینی بارز بانوان مؤمن در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هستیم، ادامه داد: برتري بانوان در ويژگي هايي چون سلامت و دقت در كار و وفاداري سازماني بارز است و اين امر ما را برآن داشت كه حضور بانوان را در عرصه هاي مديريتي شركت افزايش دهيم.

نقش بانوان در پيشرفت صنعت هوانوردي كشور

در ادامه، عضو هیئت مدیره و راهبر امور حقوقی و مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده در سخناني عنوان كرد: امیدوارم رهروان خوبي براي حضرت فاطمه(س) و امام خميني(ره) باشيد و به عنوان بخشی از ظرفیت انسانی شرکت نقشی تاثيرگذار در پیشرفت صنعت هوانوردی داشته باشید.

معصومه ابراهيمي افزود: اهداف نظام اداری شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعطای فرصت بیشتر برای نقش آفرینی به زنان است و اميدوارم به مسير خود در راه تعالي آرمان هاي شركت با تلاش بيشتري ادامه دهيد.

نقش راهبردی فرودگاه ها در جذب گردشگران

مهمان ويژه اين برنامه، نویسنده کتاب خاطرات سفیر و عضو هیئت علمی دانشگاه هنر بود كه در سخناني با تاكيد بر نقش راهبردی فرودگاه ها در جذب گردشگران و نشان دادن چهره واقعي ايران به جهانيان گفت: شما حلقه های زنجیره های ارتباطی گردشگران هستید و می توانید با خدمت رسانی و رفتار خوب معرف کشور باشید.

نيلوفر شادمهري افزود: فرودگاهيان اولين و آخرين خاطره سفر به ايران را براي گردشگران مي سازند و نحوه برخورد و خدمت رساني خوب آنها مي تواند در معرفي رفتار اجتماعي و فرهنگ ايران اسلامي به دنيا مؤثر باشد.

بخش ديگر اين همايش، قدردانی از خانواده های مدافعان حرم شاغل در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بود. همچنين از ليلا بيات، مدير روابط عمومي فرودگاه بين المللي مهرآباد به عنوان بانوي فعال فرودگاهي كشور و از شهرزاد سليم پور(از اصفهان)، مريم شهنوازي (از تبريز) و مريم حسيني (از فرودگاه يزد) به عنوان نمايندگان نمونه دفتر بانوان و خانواده در فرودگاه هاي كشور قدرداني شد.

دراين مراسم  به 12 بانوي شاغل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران مزين به نام هاي فاطمه و زهرا جايزه اهدا و از پريسا سرداري، منا عزيزي، مريم مهدور و سميرا ريحاني، برگزيدگان مسابقه بيانات مقام معظم رهبري تقدير شد.

پايان بخش دومين همايش بانوان و خانواده نيز اجراي مولودي خواني و دف نوازي توسط گروه موسيقي آل طاها بود.

اين همايش پيش از ظهر امروز، 15 اسفند در سالن پرواز مركز آموزش عالي هوانوردي و فرودگاهي برگزار شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری