خبر خبر

قدرداني از آقائي در گلستان/آذري: عملکرد روابط عمومي کاملا قابل دفاع است
مديرکل فرودگاه هاي استان گلستان در آستانه 27 ارديبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومي، از مشاور مديرعامل و مدير روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ رامین آذری در پایان سی و دومین برنامه مهمان هفته که به میزبانی اداره کل فرودگاه های استان گلستان برگزار شد، از یداله آقائی صائم، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت، قدردانی کرد.

آذری در این مراسم با اشاره به عملکرد روابط عمومی شرکت در حوزه های مختلف از جمله اطلاع رسانی و ارتباطات، ایجاد عاطفه سازمانی و انجام طرح های بدیع نظیر برنامه مهمان هفته، از مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت با اهدای لوح تقدیر، قدردانی کرد و عملکرد روابط عمومی شرکت را کاملا قابل دفاع دانست.

در این مراسم که در فضایی کاملا صمیمی برگزار شد، یداله آقائی صائم نیز ضمن تشکر از مدیرکل فرودگاه های استان گلستان، موفقیت های به دست آمده در عرصه روابط عمومی را نتیجه حمایت های بی دریغ هیات مدیره به ویژه رحمت اله مه آبادی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، راهنمایی ها و همکاری های مشفقانه مدیران ستادی و فرودگاهی و همچنین تلاش دلسوزانه کارشناسان روابط عمومی دانست و از مدیرکل فرودگاه های استان گلستان به عنوان یکی از موفق ترین ادارات کل فرودگاهی شرکت نام برد.

گفتنی است؛ آقائی صائم نیز در ادامه از مطهر خلیلی، مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان گلستان به دلیل عملکرد قابل تحسین وی و همچنین به مناسبت راهیابی خلیلی در جمع نفرات برگزیده نهایی طرح تربیت نسل آینده مدیران فرودگاهی ایران(اینگام) با اهدای لوح تقدیر، قدردانی کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری