خبر خبر

قدرداني عضو هيات مديره از مديريت و کارکنان روابط عمومي
مرادي: قلباً همکاران روابط عمومي را دوست دارم
در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومي و همزمان با برگزاري مراسم مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي، عضو هيات مديره و راهبر امور هوانوردي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سخناني از اقدامات مديريت و کارکنان روابط عمومي شرکت در اطلاع رساني به موقع و شفاف سازي اخبار قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، ابراهيم مرادي در اين مراسم ضمن تبريك روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي تاكيد كرد: امروز دو مناسبت داريم؛ يكي روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي و ديگري روز مخابرات و اطلاعات هوانوردي. من روز ارتباطات و روابط عمومي را به مدير و كاركنان روابط عمومي تبريك مي گويم و براي آنها موفقيت و تلاش بيشتر را آرزو مي كنم.

عضو هيات مديره شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با قدرداني ويژه از زحمات يداله آقائي صائم، مدير روابط عمومي شركت و نام بردن از اسامي كارشناسان رسانه اي و سمعي و بصري، با بيان اينكه روابط عمومي بايد داراي چند خاصيت باشد كه بخشي را روابط عمومي ما داراست، افزود: روابط عمومي بايد پاسخگوي بهنگام باشد. مدل كاري كاركنان شركت خصوصا در حوزه هاي عملياتي هوانوردي اين است كه در نوبت هاي كاري و شيفت ها فعاليت دارند و گاهی با اخباري برخورد مي كنند كه شايعه يا مغرضانه است. در چنين شرايطي بايد روابط عمومي به موقع اطلاع رسانيکند تا تمام كاركنان به اخبار صحيح دسترسي پيدا كنند. خوشبختانه روابط عمومي شركت در اين زمينه تلاش هاي خوبي داشته است كه اميدواريم ادامه يابد.

مرادي افزود: در تمام حوادث و اتفاقات نظیر سانحه، تاخير پرواز و اتفاقات ناخوشايند ديگر یا اتفاق هاي خوشايند و مطلوب، روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران بايد پاسخگوي بهنگام به ويژه به مشتريان باشد.

راهبر امور هوانوردي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، عدالت خبري را نيز از رسالت هاي روابط عمومي شركت دانست و گفت: اگر دائم عكس يك فرد در سايت شركت باشد، به ساير همكاران برمي خورد. البته برخي حوزه ها خبر توليد نمي كنند و شاید هوش هيجاني را كه خصوصيت خبرنگار پورتال شركت است، در نماينده اداره كل وجود نداشته باشد ولي امواج اعتراض ها به ما مي رسد كه اميدواريم در برقراري عدالت خبري تلاش بيشتري شود. البته مدير روابط شركت فرودگاه ها جلسه هاي متعددي را با رابطان خبري برگزار مي كند و خودش اخبار را رصد مي كنند.

وي با تاكيد بر نقش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در شفاف سازي اخبار و اطلاعات عنوان كرد: گاهی پخش اخبار مغرضانه در سايت هاي مجازي فاجعه بار مي شود و روابط عمومي مي تواند با شفاف سازي مانع بروز  بسياري از مشكلات شود. 

مرادي همچنين تاكيد كرد: تنها 14 نفر در تيم روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران كار مي كنند که حجم كاري بزرگي را پوشش مي دهند. امروز كارشناسان ما متخصص هستند و خبرنگار- متخصص مورد توقع در قرن بيست و یکم را در مجموعه داريم. خوشبختانه تيم روابط عمومي شركت از متخصصان اين حوزه تشكيل شده و براي آنها آرزوي توفيق و موفقيت بيشتر را در سال 97 دارم. من قلباً خوشحالم كه چنين همكاراني دارم و دوستشان دارم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری