خبر خبر

پيام تبريک مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي به مناسبت روز روابط‎عمومي
مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي با صدور پيامي 27 ارديبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومي را به مدير و کارشناسان روابط عمومي تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، محمد حبیب‎الهی در متن نامه خود پیام به یداله آقائی صائم مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی نوشته است: «حضور پررنگ و تلاش روزافزون‏ روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، در عرصۀ فرهنگِ اطلاعرسانی و ارتباطات در صنعت هوانوردی کشور، در سال حمایت از کالای ایرانی، حضوری تعیین‏کننده ‏و ارزش‎آفرین است و پشتوانه‎ای امیدبخش و آینه تمام نمای فعالیت‎های متخصصان و کارکنان خدوم شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، در حوزه‎های مختلف عملیات هوانوردی و بخش‎های گوناگون ستادی است.

معاضدت و تعاملِ دوسویه با روابط عمومیِ شرکت در راه اطلاع‎رسانی درست و به‎موقع و گره‏‎گشایی از دغدغه‎های اخبار، بخشی از رسالت خطیرِ ملی و تاریخی ماست که به موازات وظایفِ خویش در ایجاد بستر ایمن هوانوردی و پیشبرد اهدافِ عالیه شرکت و سیاست‎های کلان ملی، به نحو شایسته‎ای ایفا کنیم.

ما افتخار می‎کنیم و به خود می‎بالیم که امروز روابط عمومیِ شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران یکی از نهادهای مهم و تأثیرگذارِ فرهنگی و رسانه‎ای و منشأ نشاط و امید و وفاقِ بین کارکنان شرکت است و در تحولات مهم شرکت پر نقش ظاهر می‎شود و در جایگاه رفیعی قرار دارد.

همکاران ارجمند! گرچه تلاش و خدمتِ جامعۀ ارتباطات و روابط عمومی شبانه‎روزی است، لیکن نامگذاری و بزرگداشت «روز ارتباطات و روابط عمومی»، تنها بهانه‎ای است برای پاسداشت و تقدیر از تلاش‏ همه‏ جانبه و بی‎دریغ آحاد و اهالیِ خدمتگزارِ روابط عمومی شرکت فرودگاه­ها و ناوبری هوایی ایران.

این روزِ بزرگ را، در آستانه ماه مبارک رمضان بر شما و همه همکاران محترم تبریک و تهنیت عرض می‎کنم.»

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری