خبر خبر

قدرداني مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي از روابط عمومي در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومي
حبيب الهي: روابط عمومي شرکت حرفه اي است و حرفه اي هم عمل مي کند
مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي در آستانه 27 ارديبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومي گفت: امروز روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران حرفه اي شده است و حرفه اي هم عمل مي کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی یران؛ محمد حبیب الهی در نشستی با حضور چند تن از معاونان و کارشناسان اداره کل ارتباطات و ناوبري هوايي با مدیر و چند تن از کارشناسان روابط عمومی، اظهار کرد: ما در مجموعه ای تخصصی کار می کنیم و آنکه زحمات همکاران ما را در ستاد و اقصی نقاط ایران به خوبی نشان می دهد و منعکس می کند، روابط عمومی است. من از طرف خودم و تمامی همکارانم از مجموعه روابط عمومی تشکر می کنم و امیدورام اجر شما نزد خداوند رحمان محفوظ بماند.

وی با بیان اینکه مدیریت و کارشناسان روابط عمومی علاوه بر بهره مندی از دانش و تخصصی، دلسوز نیز هستند، افزود: برقراری ارتباط با انسان ها کار تخصصی و دشواری است، زیرا انسان ها دارای روحیات و طرز فکر متفاوت و متنوع هستند و این هنر روابط عمومی است که اقدامات انجام شده در بخش های مختلف صنعت فرودگاهی را به شکلی منعکس کند که پیام برای همگان به خوبی مفهوم باشد.

مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي با اشاره به عملکرد صحیح و به موقع روابط عمومی در مسایل و موضوعات مهم نظیر شایعه پراکنی ها درباره هواپیمای فلایت چک شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، خطاب به مدیریت و کارشناسان روابط عمومی اظهار کرد: مطمئنم که شما هیچ ابایی از کار کردن 24 ساعته ندارید و این موضوع با روح روابط عمومی در هم آمیخته است، مانند همکاران خود من که بی دریغ زحمت می کشند. من با افتخار می کنم که کارکنان اداره کل ارتباطات و ناوبری ولایتمداری را در عمل ثابت و نگاه به توانایی های داخل کشور را به خوبی اجرا کرده اند.

در ادامه این نشست یداله آقائی صائم، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی، با اشاره به اینکه بخشی از کار روابط عمومی، انتقال صحیح خبر و مفهوم است، از تلاش متخصصان روابط عمومی برای تولید تخصصی محصولات رسانه ای سخن گفت و اظهار کرد: ما سعی داریم تلاش همکاران را در بخش های مختلف در راستای دستیابی به اهداف عالی شرکت به خوبی نمایش دهیم.

وی ادامه داد: علاوه بر متخصصان ستادی روابط عمومی، همکاران ما در فرودگاه های سراسر کشور نیز آماده اند با استفاده از تخصص و توان خود، ثبت کننده اخبار و نمایش دهنده تلاش های شما باشند.

در پایان این دیدار، مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي با اهدای لوح تقدیر از مدیر و چهار تن از کارشناسان روابط عمومی قدردانی کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری