خبر خبر

سکوت 4 ساعته فرودگاه‎هاي تهران به احترام امام راحل
معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران گفت: همزمان با برگزاري مراسم سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(ره)، پروازهاي فرودگاه‌هاي تهران به مدت چهار ساعت تعطيل مي‌شوند.

به گزارش روابط‌عمومي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، سعيد اكبري گفت: براساس اطلاعيه هوانوردي شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، روز دوشنبه (14 خرداد 1397) پروازهای ظهر فرودگاه‌هاي بين‌المللي امام خميني(ره)، مهرآباد و پيام تعطيل خواهد بود.

وی با اشاره به همزمانی این روز با ماه رمضان گفت: با توجه به اینکه مراسم در بعدازظهر این روز برگزار میشود، پروازهای این فرودگاهها از ساعت 16 تا 20 تعطیل خواهد شد.

اکبری ادامه داد: تعطيلي فرودگاه‌های مذکور به تمامي شرکت‌هاي هواپيمايي داخلي و خارجي اعلام و اطلاعيه هاي هوانوردي صادر شده است و آن شرکت‌ها موظفند برنامه پروازي خود را به‌گونه‌اي تنظيم کنند که براي ساعات مذکور بليتي صادر نشود. در ضمن، همه پروازهاي قبل و بعد از ساعات اعلام شده، طبق برنامه انجام خواهد شد.

گفتنی است، مانند سال‎های گذشته در روزهای 14 و 15 خرداد در مسیر تهران – قم محدودیت ترافیکی وجود خواهد داشت و مسافران و مراجعان به فرودگاه امام خمینی(ره) می‎توانند از مسیر تهران- ساوه استفاده کنند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری