خبر خبر

فرودگاه زنجان آماده خدمت رساني به زائران خانه خدا
مدير فرودگاه زنجان با بيان اينکه تمام تمهيدات لازم براي انجام شايسته پروازهاي حج تمتع انديشيده شده است از بهسازي و آماده سازي تمام امکانات رفاهي عملياتي فرودگاه براي خدمت رساني به زائران خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی فرودگاه زنجان، براي تعامل هرچه بیشتر ارگان‌های مرتبط با اعزام زائران حج تمتع97 ، اولین جلسه هماهنگی با حضور مدیر و مسئولان فرودگاه‌ زنجان، مدیران کل امنیتی و انتظامی استانداری، حج و زیارت و هواشناسی استان، فرماندهان سپاه و پلیس فرودگاه، گذرنامه، نماینده شركتهاي هواپيمايي ایران ایر و سعودی، سوختگیری، راهنمایی و رانندگی، نماینده مرکز بهداشت، گمرک و اورژانس در سالن جلسات فرودگاه‌ برگزار شد.

محمد قاسمی، مدیر فرودگاه‌ زنجان دراین نشست ضمن قدرداني از حضور ارگان‌های مختلف گفت: فرودگاه زنجان آمادگی کامل برای میزبانی زائران حج تمتع 97 را دارد و تمام تمهیدات برای انجام شایسته این پروازها اندیشیده شده است.

وی افزود: پرواز رفت زائران زنجانی با اعزام 1600 زائر با 10 پرواز،  از 29  تیر تا  يكم مرداد 97  توسط شرکت هواپيمايي سعودی انجام می‌شود.

قاسمی از بهسازی و آماده سازی امکانات رفاهی و عملیاتی فرودگاه زنجان خبر داد و از تمام ارگانها خواست نهایت تلاش خود را برای ارائه خدمات انجام دهند.

در این جلسه مقرر شد؛ زائران با اتوبوس از ترمینال اتوبوسرانی شهر به فرودگاه منتقل شوند و همچنین چگونگي انتقال بار همراه مسافر، نحوه اطلاع رسانی، هماهنگی بین واحدها و غيره مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

زائران زنجاني میتوانند براي اطلاع از ساعت و نحوه انجام پروازهای خود به سایت ZANJAN.AIRPORT.IR مراجعه کنند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری