خبر خبر

اعزام و پذيرش حدود 620 هزار مسافر در سه ماهه نخست سال از فرودگاه اهواز
مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از جابجايي حدود 620 هزار مسافر داخلي و خارجي در سه ماهه نخست سال 97 از فرودگاه اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خوزستان ؛ محمدرضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: براساس آمارها از حدود 620 هزار مسافر جابجا شده در سه ماهه نخست 97، حدود 6 هزار مسافر ورودی و خروجی داخلی و بیش از 20 هزار مسافر ورودی و خروجی خارجی در فرودگاه اهواز اعزام و پذیرش شده اند.

وی افزود: در مدت زمان یاد شده نیز تعداد 5 هزار و 212 پرواز ورودی و خروجی داخلی و 248 پرواز ورودی و خروجی خارجی از فرودگاه اهواز انجام شده است.

رضایی به میزان کلی بار ورودی و خروجی مسافر و پست نیز اشاره کرد و گفت: در سه ماهه ابتدایی سال نیز حدود 4 هزار و 856 تن بار توسط مسافر و پست پذیرش و ارسال شده است.

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان نیز خاطرنشان کرد: به زودی با راه اندازی ترمینال جدید خارجی و استفاده از همه ظرفیت های ترمینال داخلی شاهد رشد چشمگیری در پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اهواز خواهیم بود.

گفتنی است؛ فرودگاه اهواز یکی از پرترافیک ترین فرودگاه های کشور است که در حال حاضر به صورت برنامه ای به بیش از 20 نقطه مسیر داخلی و خارجی پرواز دارد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری