خبر خبر

افتتاح نمايشگاه عفاف و حجاب در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران
در مراسمي با حضور جمعي از مسئولان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران نمايشگاه عفاف و حجاب در ترمينال 2 فرودگاه مهرآباد و ساختمان ستادي شرکت متبوع آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، اين نمايشگاه با شعار «حجاب من، نگاه تو، پاكي و آرامش ما» به همت مشاور امور بانوان و خانواده، با هدف اعتلاي فرهنگ عفاف و حجاب و دسترسي آسان بانوان شاغل در شركت به كالاهاي اسلامی ـ ایرانی و مبتني بر ارزش هاي ملی و دینی به مدت يك هفته داير شده است.

تمام محصولات اين نمايشگاه با تخفيف 30 درصد عرضه شده و مانتوهاي اداري، مجلسي، چادر،‌ روسري، ساق دست  و مقنعه را شامل مي شود.

در مراسم افتتاح اين نمايشگاه معصومه ابراهيمي، عضو هيات مديره و مشاور امور بانوان و خانواده شرکت متبوع در سخنانی عنوان كرد: حجاب و عفاف از فرامین الهی و یک رفتار انسانی در طول تاریخ بشری بوده که ارج نهادن این واجب الهی در عصر برهنگی فرهنگی و فرهنگ برهنگی، پاسخ حقیقی به نیازهای درونی و بازگشت به فطرت افراد بشری و موجب نیل به کمال، سعادت و رستگاری است.

وی افزود: حجاب و عفاف متضمن برکات و پیامدهایی در ابعاد فردی و اجتماعی مانند صیانت از هویت، شخصیت و کرامت انسانی و تزکیه نفس و پاکدامنی، استحکام بنیان و کمال خانواده، تأمین و تضمین معنویت و آرامش روانی فرد و جامعه و ترویج روابط سالم در اجتماع، ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت اجتماعی سازنده و ایفای نقش موثر در توسعه و پیشرفت کشور و حفظ سجایا و ارزش های اخلاقی است.

همچنين محمدرضا امامي، معاون توسعه مديريت و منابع شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ضمن قدرداني از همت و تلاش مشاور امور بانوان و خانواده در برگزاري اين نمايشگاه بر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و استمرار برگزاري چنين نمايشگاه هايي تاكيد كرد.

وي همچنين با اشاره به نامگذاري امسال توسط مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به سال انضباط و دسيپلين اداري گفت: بايد براي طراحي يك لباس متحدالشکل براي تمام بانوان شاغل در شركت تلاش شود.

همچنين حميد حسيني، مسئول کارگروه عفاف و حجاب شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران بر ضرورت تداوم برگزاري نمايشگاه عفاف و حجاب در تمام طول سال تاكيد كرد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری