خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎اي که گذشت/ هفته هفدهم
هفدهمين هفته سال 97 ( 23 تا 29 تير) نيز سپري شد. حضور رئيس هيات مديره و مديرعامل به همراه جمعي از مسئولان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به عنوان دست اندرکاران برگزاري عمليات حج در فرودگاه ها در ديدار با مقام معظم رهبري، مهمترين رويداد اين بازه زماني بود. رهبر معظم انقلاب اسلامي در اين ديدار، حج را مظهر آميختگي معنويت و سياست و مهمترين ويژگي آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران، گزیدهای از مهمترین اخبار این هفته را میخوانید:

حضور جمعی از مسئولان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در دیدار با مقام معظم رهبری

رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار دست اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آميختگي معنويت و سياست و مهمترين ويژگي آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعي حجي است که از يک طرف همراه با برائت از مشرکين باشد و از طرف ديگر زمينه ساز وحدت و همدلي و يکصدايي مسلمانان شود.

 

آغاز عمليات حج در مراسمي با حضور قائم مقام مديرعامل شركت فرودگاه ها

قائم مقام مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم بدرقه حجاج در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تاکيد کرد: تمام اقدامات لازم در فرودگاه ها براي انجام به موقع و ايمن پروازهاي حجاج انجام شده است.

 

اعزام نخستين پرواز حج از فرودگاه امام خميني (ره)

صبح امروز 27 تير، نخستین گروه از حجاج ايراني ساعت 7:53 با پرواز شماره 5801  ايرباس 330 هواپيمايي سعودي از فرودگاه حضرت امام(ره) عازم مدينه منوره شدند و به این ترتیب اعزام زائران ایرانی حج تمتع سال 97 به طور رسمی آغاز شد.

 

خلاقيت و نوآوري روابط عمومي شركت فرودگاه ها رتبه اول ملي را كسب كرد

در سيزدهمين جشنواره ملي انتشارات روابطعمومي در سال 1397، روابطعمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، رتبه نخست ملي در بخش محصولات انتشاراتي خلاقانه و نوآورانه و همچنين رتبه دوم ملي در بخشهاي تحليل محتوا و انتشار بروشور را کسب کرد.

 

ضرورت تبيين شاخص هاي دقيق ارزيابي نيروي انساني با ابزارهاي به روز

سرپرست دبيرخانه هيات مرکزي گزينش وزارت راه و شهرسازي در افتتاحيه برنامه اجرايي دوره آموزشي اصول کاربردي مصاحبه، بر ضرورت فراهم شدن ابزارهاي جديد و تبيين و به کارگيري شاخص هاي دقيق ارزيابي در گزينش نيروي انساني تاکيد کرد.

 

بررسی شاخص کيفيت زيرساختهاي حمل و نقل هوايي در دومين جلسه تحليل محيط داخلي و خارجي شرکت

سي و سومين کارگروه برنامهريزي راهبردي و دومين جلسه تحليل محيط داخلي و خارجي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در حوزه زيرساخت فرودگاهي و ناوبري هوايي برگزار و شاخص کيفيت زيرساختهاي حمل و نقل هوايي کشور در بررسي وضعيت ايران در شاخصهاي رقابتپذيري جهاني که توسط مجمع جهاني اقتصاد ارائه شده بود مورد بررسي قرار گرفت.

 

افتتاح نمايشگاه عفاف و حجاب در شركت فرودگاه ها

در مراسمي با حضور جمعي از مسئولان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران نمايشگاه عفاف و حجاب در ترمينال 2 فرودگاه مهرآباد و ساختمان ستادي شرکت متبوع آغاز به کار کرد.

 

با رفع موانع پروازي ايمني نشست و برخاست هواپيما در فرودگاه ساري افزايش يافت

مديرکل فرودگاههاي استان مازندران از رفع بخشي از موانع پروازي باند 34 اين فرودگاه و افزايش ايمني نشست و برخاست هواپيما در اين فرودگاه خبر داد. به گفته سعداله وطن خواه، دکلهای برق انتهای باند 34 فرودگاه ساری از سال 1348 نصب شده بود که به دلیل ارتفاع زیاد آنها و به خطر افتادن ایمنی هواپیماها در زمان نشست و برخاست، برای حفظ ایمنی بیش از 500 متر از آستانه این باند 2600 متری کاهش پیدا کرده بود.

 

برگزاري مانور محدود طرح اضطراري در فرودگاه های کرمان و گرگان

مانور محدود طرح اضطراري فرودگاه گرگان با موضوع وضعيت اضطراري در ايستگاه سوخت رساني  و نيز مانور محدود طرح اضطراري داخل محدوده فرودگاه آيت‌الله هاشمي رفسنجاني کرمان برگزار شد.

 

فراهم شدن امکان پرداخت الکترونيکي عوارض از فرودگاه تبريز

رئيس بانک ملي شعبه فرودگاه تبريز از امکان پرداخت الکترونيکي عوارض از فرودگاه تبريز خبر داد.

 

سند مالکيت فرودگاه اهواز صادر شد

مدير ساماندهي عرصه و اماکن فرودگاهي از صدور سند تک برگ مالکيت فرودگاه اهواز با مساحت 275.5 هکتار خبر داد.

ظرفيت پارکينگ هواپيماي فرودگاه اصفهان افزايش مييابد

مديرکل فرودگاههاي استان اصفهان از آغاز عمليات توسعه پارکينگ هواپيما  از 10 موقعیت به 23 موقعیت در فرودگاه اصفهان به منظور افزايش توان اين فرودگاه براي ميزباني هواپيماهاي شرکتهاي هواپيمايي خبر داد. مبلغ قرارداد پروژه 232 میلیارد و 300 ميليون ریال پیشبینی شده است که باید در مدت 18 ماه به پایان برسد.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری