خبر خبر

مه آبادي:
امروز در هيچ حوزه فرودگاهي با چالش روبرو نيستيم/ فرودگاه‌هاي استان تهران خاموشي نداشتند
مه آبادي با بيان اينکه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران توانسته از فرصت پسابرجام بهترين بهره را ببرد، گفت: ما برنده 10 هزار ميليارد ريالي برجام بوديم چراکه از همان ابتدا رفع تحريم ها را موقت مي دانستيم و امروز در هيچ حوزه فرودگاهي با چالشي که تغيير شرايط در روند کارمان اختلال ايجاد کند مواجه نيستيم، تمام خريدهايمان را در دو سال گذشته انجام داده ايم و امروز در حال نصب تجهيزات هستيم.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ رحمت اله مه آبادی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: باید این موضوع را در نظر بگیریم که تحریم مدت زمان مشخصی دارد و قرار نیست ایران تا سال ها در تحریم باشد و ما نیز موئلفه های قدرتی داریم که بتوانیم با استفاده از آنها در مقابل دشمنان مان بایستیم.
وی ادامه داد: شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در دوران برجام توانست معادل 81 ميليون و 383 هزار و 738 يورو و 4453 ميليارد و 980 ميليون و 709 هزار و 508 ريال (در مجموع حدود 1000 ميليارد تومان) تجهيزات فرودگاهي در دو بخش داخلی و خارجی خريداري كند که این تجهیزات مربوط به ادارات کل ارتباطات و ناوبری، آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما، تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي، مركز وارسي پروازي و خدمات هوايي، حراست و امنيت فرودگاهي می شود.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قطعی برق استان تهران در برخی از ساعات طی یک ماه اخیر گفت: قطعی برق تهران برای فرودگاه‌ها اختلالی ایجاد نکرده چراکه نیروگاه‌های پشتیبان برق فرودگاه‌ها را در مواقع قطع برق شهر تامین می‌کنند و خوشبختانه در این مدت در فرودگاه‌های استان تهران با خاموشی مواجه نبودیم.
وی ادامه داد: برق سامانه های حساس از سامانه پشتیبان UPS برخوردارند که مجال قطع برق را نمی دهند.
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تاکید کرد: به هر حال خوشبختانه در این مدت که برق مناطق تهران قطع می‌شد قطعی برق مهمی در فرودگاه‌ها پیش نیامد و اختلالی در برنامه‌های پروازی ایجاد نشد.
-------------------------------------
نظرات
همکار خودم() :
من قبول نمي کنم؛ حيات و ممات فرودگاهها دست خداست.
همکار شما() :
قبول کنين که حيات فرودگاهها به حيات پروازها بستگي داره. من پيشنهاد مي کنم يه جلسه ميان مسئولين فرودگاهي با ايرلاين ها برگزار بشه تا بدونن واسه روزهاي تحريم چيکار بايد بکنن.
اميدوار() :
يعني ما نگران دوران تحريم فعلي و آينده نباشيم؟
مهندس() :
سلام . راهبري ، مديريت و نگهداري نيروگاههاي برق اضطراري فرودگاهها نيازمند تخصص و درک بالايي از مسايل فني و مهندسي مي باشند. جا داره تشکر کنيم ازهمکاران مهندسي فرودگاهها...

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری