خبر خبر

پيام تبريک مه آبادي به خبرنگاران روابط‎عمومي ستادي و فرودگاهي به مناسبت روز خبرنگار
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران طي پيامي ضمن بيان نقش بسيار موثر يداله آقائي صائم مدير روابط عمومي در تمامي موفقيت‎هاي رسانه‎اي شرکت، روز خبرنگار را به خبرنگاران روابط‎عمومي ستاد و فرودگاه ها تبريک گفت.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، رحمتاله مهآبادی در متن پیام خود چنین آورده است:

«آنگاه که اندیشه و خرد از تراوش قلم بر لوح منتقل میشود، علم در اقصی نقاط جهان و بر تمامی انسانها بدون هیچ تبعیضی منتقل میشود و چه ارزشمند است خبر؛ خبری که جان افزاست و اندیشه ورز.

خدمت در روابط عمومی یقینا یکی از ارزشمندترین و موثرترین خدمات در عرصه صنعت فرودگاهی محسوب می شود و در این میان، آنان که با قلم یا از طریق دریچه دوربین خود به خلق و ثبت اتفاقات ریز و درشت این صنعت می پردازند، مردان و زنانی هستند از جنس اندیشه و هنر که خستگی برایشان معنا ندارد.

طی سالهای حضورم در جمع خانواده بزرگ صنعت هوانوردی به ویژه طی سالهای اخیر شاهد تلاش و کوشش مشتاقانه و خلاقانه خبرنگاران نوشتاری و تصویری روابطعمومی بودهام و مطمئنم آنچه امروز به دست آمده، مرهون زحمات شما خبرنگاران روابطعمومی است که در لحظه به لحظه بزنگاههای مهم صنعت فرودگاهی از جمله تصویب قانون خاص و روشنگری درباره خرید هواپیمای فلایت چک همراه و همدل بودهاید و ثبت تمامی وقایع و رخدادهای این صنعت، تنها بخشی از اقدامات ماندگار شما محسوب میشود.

هفدهم تیرماه؛ روز خبرنگار را به شما خوبان تبریک میگویم و امیدوارم با تلاش و کوشش شما و همچنین مدیریت جناب آقائی صائم که نقش بسیار موثری در تمامی موفقیتهای رسانهای روابطعمومی داشتهاند، در آینده نزدیک شاهد ایجاد تخصصیترین و معتبرترین مرجع اخبار صنعت فرودگاهی در روابطعمومی باشیم.»

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری