خبر خبر

بازگشت 71000 زائر خانه خدا طي 16 روز به فرودگاه‎هاي کشور
قائم مقام مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در امور فرودگاه‎ها از بازگشت حدود 71000 هزار زائر ايراني تا شانزدهمين روز از عمليات بازگشت زائران خانه خدا، از مدينه و جده به وطن خبر داد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، حسین اسفندیاری گفت: تا پایان روز سه شنبه 20، شهریور، به عنوان شانزدهمین روز از عملیات بازگشت حجاج، در مجموع 261 پرواز به 18 فرودگاه انجام شده است که از این بین شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی 154 پرواز و شرکت هواپیمایی سعودی 107 پرواز را انجام دادهاند.

وی افزود: تاکنون این پروازها به فرودگاههای امام خمینی(ره)، اهواز، ارومیه، اصفهان، بندرعباس، بوشهر، تبریز، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، شیراز، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، همدان و یزد انجام شده است که پروازهای فرودگاه‎های ارومیه، اهواز، اصفهان، شیراز، بوشهر، رشت، بندرعباس، مشهد، همدان و یزد به اتمام رسیدهاند.

اسفندیاری با اشاره به اینکه عملیات بازگشت حجاج به فرودگاه بیرجند به عنوان آخرین فرودگاه، از امروز، 21 شهریور، آغاز شده است، گفت: به امید خدا تمام پروازهای برگشت حج تا بامداد 25 شهریور به پایان خواهد رسید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری