خبر خبر

بازديد مه آبادي به همراه رئيس کميسيون عمران مجلس از فرودگاه گناباد/ بهره برداري از فرودگاه تا 15 ماه ديگر
رحمت اله مه آبادي، رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به همراه محمدرضا رضايي کوچي، رئيس کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي در سفر يک روزه به گناباد از نزديک در جريان عمليات ساخت و تکميل فرودگاه اين شهرستان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در اين بازديد كه امروز،21 شهريور، انجام شد، حميد بنائي، عضو کمیسیون عمران و نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، همچنين غلامحسينن باقريان، عضو هيأت مديره و معاون عمليات فرودگاهي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و حسين اسفندياري، قائم مقام مديرعامل شركت در امور فرودگاه ها نيز حضور داشتند.

تاكنون عوامل پروازي فرودگاه ساخته شده و احداث ساختمان ترمينال با 70 ميليارد ريال اعتبار اختصاص يافته از سوي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ایران از دو ماه پيش شروع شده و به پيشرفت هشت درصدي رسيده است.

اخيرا اين فرودگاه با مساحت 400 هكتار در سامانه كاداستر سازمان ثبت اسناد و املاك كشور جانمايي شده است و تا 15 ماه ديگر به بهره برداري خواهد رسيد.

گناباد دارای معادن فعال و گیاهان دارویی با ارزش و از مهمترین تولیدکنندگان سماق و زعفران در کشور است. از سوی دیگر از زمان ثبت جهانی قنات قصبه به عنوان طولانی‎ترین و عمیق‎ترین قنات جهان تعداد گردشگران گناباد رشد قابل ملاحظه‎ای یافته است و با در نظر گرفتن چنین شرایطی افتتاح فرودگاه در این شهر سوددهی بالایی دارد و یک ضرورت است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری