خبر خبر

تاکيد باقريان بر اتمام پروژه هاي فرودگاه رشت تا پايان سال 97
باقريان عضو هيات مديره و معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها ضمن بازديد و بررسي روند پروژه هاي بهسازي و عمراني فرودگاه سردار جنگل رشت به پيمانکار اين پروژه ها تاکيد کرد که بر اساس زمانبندي تا پايان سال جاري آنها را تحويل دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه استان گیلان، عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها به همراه مدیرکل و کارشناسان ساختمان این شرکت با حضور در فرودگاه رشت ضمن بازدید و نشست با مدیرکل فرودگاه گیلان به بررسی پروژه های بهسازی و عمرانی این فرودگاه پرداخت.

در این بازدید که عصر روز سه شنبه 17 مهرماه انجام شد، پروژه های فرودگاه رشت که در دو بخش احداث و بهسازی پس از انجام مناقصه به یک پیمانکار واگذار شده بود، با هدف بررسی روند پیشرفت فیزیکی آنها ارزیابی شد.

باقریان گفت: در این بازدید دغدغه های پیمانکار با توجه به نوسانات ارزی مورد بررسی قرار گرفت و برای تسهیل در امور تصمیمات خوبی در خصوص امور فنی و پرداخت مطالبات پیمانکار اتخاذ شد که با اجرای آنها پروژه های عمرانی فرودگاه رشت تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین غلامرضا کریم آقایی مدیرکل فرودگاه گیلان نیز در این نشست به تشریح پروژه های احداث و بهسازی فرودگاه سردار جنگل رشت پرداخت و افزود:از سال گذشته دو قرارداد در قالب احداث و بهسازی به ارزش 150 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با پیمانکار منعقد شده است که تاکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی حاصل شده است.

به گفته وی این پروژه ها شامل احداث مخزن 500 مترمکعبی و ایستگاه پمپاژ آب شرب شهری، نصب چراغ های تقرب دقیق پرواز برای کاهش دید افقی خلبان و فاز دوم محوطه سازی ترمینال پروازهای داخلی و همچنین بهسازی محاوط فرودگاهی می شود.

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری