خبر خبر

پيام تبريک مديرکل کنترل ترافيک هوايي به مناسبت روز جهاني مراقبت پرواز
مديرکل کنترل ترافيک هوايي طي پيامي 20 اکتبر، روز مراقبت پرواز، را به همکاران خود تبريک گفت.

به گزارش روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، مسعود نیکبخت در متن پیام خود چنین آورده است: تلفیق تعهد و تخصص ارمغان آور ایمنی، سلامت و آرامش خاطر فضای کشور مقدس جمهوری اسلامی ایران که با عزمی استوار و خلل ناپذیر در فضای کشور، در پرتواخلاق و درایت صورت میپذیرد برگ زرین دیگری به کارنامه پر افتخار ترافیک هوایی کشورمان میافزایند. بر ناظران آگاه و صاحب بصیرت، آشکار و هویداست که این دستاوردها مرهون ایثار و فداکاری افرادی از خود گذشته است که بینام و نشان در این کارزار جهانی حضور دارند.

وی افزوده است: اندیشه پرتوان یکایک شما کنترلرهای ترافیک هوایی مصداق آیه شریفه قرآن است که میفرماید «و اوفوا بالعهد ان العهد کان مسئولا»"آنانی که به عهد خود وفا میکنند این عهد مورد مسئولیت است" و یقیناً مسئولیت ایمنی در فرودگاهها و فضای کشور مان با چشمان همیشه بیدار شما بزگوران، افتخار و سربلندی ایران را در جهان رقم میزند.

نیکبخت با اشاره به از دست دادن یکی از کنترلرهای فرودگاه اصفهان آورده است: تبریک روز 20 اکتبر 2118 ( 28 مهر 1397) را در حالی به شما دوستان بزرگوارم عرض میکنم که متاسفانه یکی از عزیزان حریم فضای کشورمان دیگر در میان ما نیست و اندوه از دست دادن مصطفی مطلبی کنترلر و سرکشیک غیور و با اخلاق کشورمان از فرودگاه اصفهان را در دلهایمان داریم.

وی در پایان نوشته است: امید است در پرتو الطاف الهی، بیش از پیش در مسیر خدمترسانی به میهن عزیزمان توفیق یافته و با تلاش و همت در راه تحقق اهداف بلند ایران اسلامی، بر حسنات کارنامه خدمات خود بیفزاییم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری