خبر خبر

صلاحيت وزير پيشنهادي راه و شهرسازي در بوته آزمايش مجلس
با معرفي محمد اسلامي به عنوان وزير جديد راه و شهرسازي، بعد از ظهر امروز، 5 آبان، صحن مجلس شاهد سخنراني موافقان و مخالفان وي و در نهايت راي گيري خواهد بود.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، پس از استعفای عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی حسن روحانی رئیس جمهوری، محمد اسلامی را به عنوان کاندید وزارت راه و شهرسازی معرفی کرد.

اسلامی که اکنون به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب شده است از سال گذشته به عنوان استاندار مازندران مشغول به فعالیت است و سوابق وی در زمینه صنعت هوانوردی شامل مدیرعاملی شرکت هواپیماسازی ایران از سال 74 تا 82، عضویت در شورای عالی هواپیمایی کشور از سال 88 تاکنون، عضویت در انجمن هوافضای ایران است.

وی همچنین دارای مدرک مدیریت جهانی هوانوردی، به طور مشترک از دانشگاه رویال رودز کانادا و دانشگاه شریف است و با توجه به این سوابق در زمینه هواپیمایی و هوانوردی میتوان امیدوار بود که با حضور وی روند رو به رشد سالهای اخیر این صنعت به حرکت خود ادامه دهد.

گفتنی است، در این روز سه وزیر پیشنهادی دیگر برای وزارتخانههای صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و امور دارایی نیز تعیین صلاحیت خواهند شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری