خبر خبر

مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي ايران روز جهاني الکترونيک هواپيمايي را تبريک گفت
محمد حبيب الهي مديرکل ارتباطات و ناوبري در پيامي 12 نوامبر سالروز گراميداشت روز جهاني الکترونيک هواپيمايي را به کارکنان حوزه متبوعش که با تخصص و دانش و تلاش شبانه روزي خود توانسته اند کليه سامانه ها و زير ساخت هاي سرويس ها ي ترافيک هوايي کشور و ايمني فرودگاهها را عملياتي نگه داشته و به عنوان يکي از اساسي ترين ارکان برقراري امنيت، ايمني و سلامت پروازها نقش کليدي ايفا کنند، تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ در متن پیام تبریک حبیب الهی آمده است: بی تردید در این برهه حساس و سرنوشت ساز با عنایت به تحول دیجیتالی و تاثیر آن برCNS/ ATM و نقش ATSEP که چشم های جهانیان و مردم شریف سرزمینمان به ارتقای سطح خدمات،علم و فناوری های نوین کشورمان می باشد اعتلای فرهنگ خودباوری و بومی سازی فناوری های پیچیده یکی از کارآمد ترین روش های مقابله با تهدیدهای استکبار جهانی محسوب شده و تکیه بر غیرت جوانان توانمند ایران عزیزمان آینده یی روشن را برای صنعت هوانوردی و فرودگاهی به تصویر خواهد کشید.

اینجانب روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را به کلیه همکاران تبریک عرض نموده و از زحمات همه متخصصان این حوزه تقدیر و تشکر بعمل آورده و این فرصت را غنیمت شمرده و در ادامه از همه همکاران برای حرکت در مسیر ایمنی پروازها و فرودگاه ها برای شکوفایی بیشتر این حوزه دست یاری می طلبم. امید است همواره موفق و موید و منشاء خدمات ارزشمند باشید.

 

-------------------------------------
نظرات
نام آشنا() :
به اميد ارتقاي فرهنگ تحقيق و توسعه در الکترونيک که نقش موثري در اعتلاي فرهنگ خودباوري و بومي سازي فناوري هاي پيچيده دارد.
اسماعيل() :
اي کاش به جنبش نرم افزاري و ساير اوامر رهبري که بيش از يک دهه است ايشان تکرار ميکنند ، نيز در اداره الکترونيک بها داده مي شد؟
مهرداد سليم پور() :
ضمن تبريک روز بين المللي ATSEP به همه متخصصان اين حوزه حساس و مهم صنعت هوانوردي کشور، استقرار سيستم مديريت ايمني در اداره‎کل ارتباطات و ناوبري، تسريع در به روزرساني تجهيزات و فناوري‎هاي CNS بر اساس چارچوب تعييني از سوي ايکائو در ASBU، منابع انساني متخصص به عنوان سرمايه‎هاي ارزنده شرکت و ارتقاي فرهنگ، اخلاق و ديسيپلين حرفه‎اي، ايجاد منابع جديد درآمدي پايدار، ارتقاي رقابت‎پذيري در منطقه و جهان، استفاده از همه متخصصان و سرمايه‎هاي ارزنده شرکت که دست ياري طلبيده اند و ارتقاي فرهنگ، اخلاق و ديسيپلين حرفه‎اي را در ادامه حرکت در مسير ايمني پروازها از خداوند متعال خواستارم.

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری